World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-XL-Panini-kártya-csere-bere

world-cup-brasil-foci-vb-2014-Arenalyne-XL-Panini-kártya-csere-bere

World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-XL-Panini-kártya-csere-bere
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-Időszak: 2014-tavasz-nyár
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-Kiadó: Panini
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-Kapható: újságárusoknál és benzinkutaknál.
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-Gyüjtőalbum ára:2800 Ft
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne- Kártyák ára: 295 Ft (1 csomag = 6 db kártya)
FIGYELEM! Itt a Foci VB 2014 Brasil kártyákat cseréljük és nem a matricákat és nem az Champions League kártyákat.

Hirdetés feladásáért tekerj az oldal aljára.
Az alábbi módon fogalmazd meg hirdetésed:

Sziasztok!
Az alábbi sorszámú kártyák vannak meg több példányban: 1,2,3,4...
Az alábbi sorszámú kátyákat keresem cserére: 11,12,13,14...
xy... városon belül személyesen is is cserélhetünk, egyébként postán.
Postacímem: xy (opcionális)
Az alábbi email címen várom az ajánlatokat: xy@xy.hu
Üdvözlettel: xy

kitzing képe

Cserélni szeretném a 2014 VB-s kártyáimat, bármilyen csere megoldás érdekel!
Érdeklődni kitzing@freemail.hu e-mail címen.
Személyes átvétel-átadás lehetséges Békéscsabán.
A kártyák jó állapotúak, a kódok nem voltak felhasználva.

De eladásra is kínálom őket:
Base 10,- Ft /db
Star player, One to watch, Utility player: 250,- Ft/db
Fans' favourite, Defensive rock: 300 Ft/db
Goal stopper, Expert: 100,- Ft/db
Game changer, Limited: 500,- Ft/db

Amit kínálok:
195 különböző Base.

Utility player:
71 Mauricio Isla (Chile)
214 Daniele De Rossi (Italia)
225 Yuto Nagatomo (Japan)
273 Fábio Coentrao (Portugal)
299 Valon Behrami (Switzerland)
308 Maxi Pereira (Uruguay)

Star player:
3 Sofiane Feghouli (Algérie)
150 Andrés Iniesta (Espana)
184 Giorgos Samaras (Hellas)
238 Ki Sung-Yueng (Korea Republic)
313 Edison Cavani (Uruguay)

One to watch:
126 Felipe Ciacedo (Ecuador)
248 Oribe Peralta (Mexico)
261 Jeremian Lens (Nederland)
315 Gastón Ramírez (Uruguay)

Goal Stopper:
352 Thibaut Courtois (Belgie)
353 Júlio César (Brasil)
354 Claudio Bravo (Chile)
355 Manuel Neuer (Deutschland)
356 Joe Hart (England)
357 Iker Casillas (Espana)
358 Hugo Lloris (Fance)
359 Gianluigi Buffon (Italia)

Deffensive rock:
363 Thiago Silva (Brasil)
365 Gary Medel (Chile)
366 Carlos Sánchez (Colombia)
367 Mats Hummels (Deutschland)
369 Gary Cahill (England)
370 Gerard Pique (Espana)

Fans' Favourite:
331 Mario Yepes (Colombia)
335 Antonio Valencia (Ecuador)
340 Giorgios Karagounis (Hellas)
345 Miguel Layún (Mexico)

Expert:
379 Javier Mascherano (Argentina)
380 Miroslav Klose (Deutschland)
381 Ashley Cole (England)
382 Xabi Alonso (Espana)
383 Andrea Pirlo (Italia)
384 Dirk Kuyt (Nederland)
385 Tranquille Barnetta (Swizerland)
387 Landon Donovan (USA)

Game changer:
402 Robin Van Persie (Nederland)

Logo :

Top master:
410 Andreas Iniesta (Espania)

Limited:
Mario Balotelli (Italia)
Arjen Robben (Nederland)
Falcao (Colombia)

________________________________________________________________________________________
Amit keresek, player checklist alapján:
Base:
323 Clint Dempsey (USA)
Logo:
37 Bosnia Hecegovina; 46 Brasil; 61 Cameroun ; 67 Chile; 76 Colombia; 88 Costa Rica;
142 Espana; 157 France; 187 Honduras; 223 Japan; 268 Portugal; 280 Russia
292 Switzerland; 316 USA
Game changers:
392 Samuel Etoo; 395 Mesut Özil; 398 Frank Ribéry; 399 Luka Modric
Double trouble:
412 Argentina; 414 Espana; 416 Uruguay
Limitáltakat
(kivéve: C.Ronaldo, T.Silva, A.Pirlo, L.Podolski, Xavi.H, W.Snejder, E.Hazard, L.Koscielny, Neymar.jr., L.Messi, R.V.Persie, M.Balotelli, A.Iniesta, A.Roben, Falcao, F.Ribéry, I.Casillas, E.Cavani, S. Agüero, M. Klose ezek már meg vannak, xxl nem érdekel)

Érdeklődni kitzing@freemail.hu e-mail címen.

Új angol kiadású kártyák eladók/cserélhetők:

11 féle superstar, Rooney SP, Hart GS, Cole expert,
Cole limited portrait

mszaby@t-online.hu

Frissített lista 2014. Július 30.

Eladó vagy cserélhető 2014-es Világbajnoki kártyák és VB matricák

Eladó Teljes Base alapsor (210 db kártya) + Album + 1 db Limited

illetve

Eladó Teljes Base alapsor (210 db kártya) + Foci Fémgömb + 1 db Limited

illetve

Eladó Teljesen Új Kártyatartó album + AJÁNDÉK

illetve

Eladó Teljesen Új Kártyatartó Foci Fémgömb + AJÁNDÉK

Illetve

Eladó base csomagok (50-100-150 darabos pakkokban) + Album vagy Foci FémGömb + 1 db Limited

XXL Limited:

Trófea
Neymar

Limited Editon:

Argentina: Messi
Argentina: Agüero
Belgium: Hazard
Belgium: Fellaini
Belgium: Lukaku
Brazilia: Neymar
Brazília: T. Silva
France: Koscielny
France: Ribéry
Hollandia: Van Persie
Hollandia: Sneijder
Hollandia: Robben
Kolumbia: Falcao
Németország: Klose
Németország: Podolski
Németország: Götze
Németország: Reus
Németország: Özil
Olaszország: Balotelli
Olaszország: Pirlo
Portugália: Ronaldo
Spanyolország: Casillas
Spanyolország: Iniesta
Spanyolország: Xavi
Uruguay: Suarez
Uruguay: Cavani
Kupa

KÜLFÖLDI MEGJELENÉSŰ LIMITEDEK:

XXL LIMITED:

RONALDO
MESSI
Thiago Silva

Limited Edition:

Algéria: Bougherra
Anglia: Cole
Anglia: Gerrard
Anglia: Wilshere
Anglia: Welbeck
Argentína: Higuain
Australia: Cahill
Bosznia: Dzeko
Brazília: Alves
Chile: Vidal
Costa Rica: Campbell
Ecuador: Valencia
Elefántcsontpart: Drogba
Elefántcsontpart: Touré
Franciaország: Pogba
Ghana: Ayew
Görögország: Mitroglou
Görögország: Samaras
Horvátország: Modric
Japán: Okazaki
Japán: Honda
Kamerun: Etoo
Kolumbia: Cuadrado
Mexico: Marquez
Németország: Neuer
Németország: Schweinsteiger
Németország: Lahm
Németország: Müller
Olaszország: Buffon
Spanyolország: Ramos
Spanyolország: Pique

HOLLAND SPECIALE FAN CARD
GERMANY SPECIALE FAN CARD

Továbbá:

Címer:

Algéria (6)
Anglia (7)
Argentína (4)
Ausztrália (4)
Belgium (3)
Bosnia (9)
Brazília (4)
Chile (2)
Costa Rica
Ecuador (9)
Elefántcsontpart (4)
Franciaország (3)
Ghana (2)
Görögország (6)
Hollandia (9)
Honduras (6)
Horvátország (7)
Irán (5)
Japán (4)
Kamerun (5)
Kolumbia (3)
Korea (3)
Mexikó (4)
Németország (7)
Nigéria (5)
Olaszország (2)
Oroszország (2)
Portugália (6)
Spanyolország (3)
Svájc (4)
Uruguay (3)
USA (4)

Double Trouble:

Argentína: Messi – Agüero (5)
Brazil: Neymar – Hulk (2)
Holland: Robben – Van Persie (10)
Spanyol: Xavi – Iniesta (2)
Uruguay: Cavani – Suarez (2)

Top Master:

Anglia: Rooney (7)
Argentina: Messi (9)
Brazília: Neymar (9)
Kolumbia: Falcao (8)
Portugália: Ronaldo (8)
Spanyolország: Iniesta (6)

Game Changer:

Anglia: Wilshere (8)
Argentina: Higuain (4)
Belgium: Hazard (4)
Bosznia: Dzeko (4)
Brazília: Hulk (8)
Elefántcsontpart: Drogba (7)
Franciaország: Ribéry (5)
Hollandia: Van Persie (4)
Horvátország: Modric (8)
Kamerun:Eto’o (3)
Mexikó: Hernández (7)
Németország: Özil (11)
Nigéria: Obi Mikel (7)
Olaszország: Balotelli (7)
Oroszország: Shirokov (6)
Spanyolország: Navas (2)
Uruguay: Cavani (5)

Fans Favourite:

Anglia: Gerrard (5)
Australia: Neill (9)
Argentína: Lavezzi (8)
Belgium: Van Buyten (8)
Brazília: Paulinho (10)
Bosznia: Pjanic
Chile: Sanchez (4)
Costa Rica: Ruiz (10)
Ecuador: Valencia (7)
Elefántcsontpart: Touré (7)
Franciaország: Sakho (7)
Ghana: Essien (9)
Görögország: Karagounis (7)
Hollandia: Sneijder (14)
Horvátország: Kranjcar (7)
Japán: Endo (10)
Kolumbia: Yepes (5)
Korea: Chu-Young (11)
Mexikó: Layún (12)
Németország: Lahm (12)
Olaszország: De Rossi (13)
Oroszország: Kerzhakov (6)
Portugália: Moutinho (5)
Spanyolország: Xavi (6)
Svájc: Lichtsteiner (9)
Uruguay: Suarez (6)
Usa: Beasley (6)

Goal Stopper:

Anglia: Hart (29)
Belgium: Courtois (24)
Brazília: J. Cesar (28)
Chile: Bravo (23)
Franciaország: Lloris (21)
Németország: Neuer (24)
Olaszország: Buffon (26)
Oroszország: Akinfeev (18)
Spanyolország: Casillas (34)

Expert:

Anglia: Cole (31)
Argentína: Mascerano (40)
Hollandia: Kuyt (33)
Németország: Klose (25)
Olaszország: Pirlo (31)
Spanyolország: X. Alonso (38)
Svájc: Barnetta (28)
Uruguay: Forlán (33)
Usa: Donovan (26)

Defensive Rock:

Anglia: Cahill (22)
Argentína: Campagnaro (21)
Belgium: Kompany (10)
Brazília: T. Silva (15)
Chile: Medel (21)
Ecuador: Ayovi (5)
Franciaország: Varane (9)
Görögország: Papastathopoulos (2)
Honduras: Figueroa (7)
Japán: Yoshida (12)
Kamerun: Nkoulou (12)
Kolumbia: Sánchez (9)
Németország: Hummels (16)
Olaszország: Chiellini (5)
Oroszország: Ignashevich (7)
Portugália: Pepe (6)
Spanyolország: Pique (12)
Svájc: Djourou (9)

Star Player:

Algéria: Feghouli (3)
Anglia: Rooney
Argentína: Messi (5)
Ausztrália: Bresciano (6)
Belgium: Hazard
Brazília: Neymar (5)
Bosznia: Dzeko (9)
Chile: Vidal (7)
Costa Rica: Borges (8)
Ecuador: Valencia (5)
Elefántcsontpart: Drogba (8)
Franciaország: Ribéry (5)
Ghana: Gyan (4)
Görögország: Samaras (2)
Honduras: Bengston (3)
Horvátország: Modric (9)
Irán: Nekounam (9)
Japán: Honda (8)
Kamerun: Etoo (5)
Kolumbia: Falcao (6)
Korea: Sung-Yueng
Mexico: Hernandez (3)
Németország: Özil (6)
Nigéria: Obi Mikel (6)
Olaszország. Balotelli (3)
Oroszország: Shirokov (10)
Portugália: Ronaldo (2)
Spanyolország: Iniesta (8)
Svájc: Shaqiri (8)
Uruguay: Cavani (13)
USA: Howard (3)

One to watch:

Anglia: Townsend (11)
Argentina: Di Maria (7)
Belgium: De Bruyne (4)
Bosznia: Pjanic (8)
Brazília: Lucas (2)
Chile: Sánchez (10)
Ecuador: Caicedo (6)
Elefántcsontpart: Gervinho (7)
Franciaország: Pogba (3)
Ghana: Ayew (8)
Hollandia: Lens (3)
Horvátország: Jelavic (8)
Japán: Okazaki (5)
Kamerun: Matip (2)
Kolumbia: Rodriguez (15)
Mexikó: Peralta (10)
Németország: Götze (3)
Nigéria: Musa (7)
Olaszország: Rossi (12)
Oroszország: Kokorin (4)
Portugália: Varela (5)
Spanyolország: Koke (6)
Svájc: Gavranovic (10)
Uruguay: Ramirez (7)
USA: Altidore (11)

Utility Player:

Argentina: Mascerano (6)
Ausztrália: Cahill (5)
Bosznia: Lulic (5)
Belgium: Fellaini (3)
Brazilia: Luiz Gustavo
Chile: Isla (3)
Ecuador: Paredes (9)
Elefántcsontpart: Touré (5)
Franciaország: Matuidi (6)
Ghána: Asamoah (5)
Görögország: Katsourani (3)
Hollandia: Van der Vaart (7)
Horvátország: Srna (5)
Japán: Nagamoto (9)
Kolumbia: Cuadrado (7)
Mexikó: Guardado (5)
Németország: Schweinsteiger (9)
Olaszország: De Rossi (7)
Oroszország: Glushakov (14)
Portugália: Coentrao (2)
Spanyolország: Fabregas
Svájc: Behrami (12)
Uruguay: Pereira
USA: Cameron (2)

Base: Összes

VB Matricák:

3, 4, 10, 11, 17, 21, 49, 55, 57, 69, 73, 74, 81, 86, 88, 129, 136, 189, 200, 219, 231, 238, 253, 263, 267, 267, 269, 324, 327, 335, 346, 347, 351, 366, 369, 382, 386, 405, 457, 461, 471, 477, 482, 485, 504, 513, 514, 519, 519, 531, 551, 586

Érdeklődni: huncards2011@gmail.com

Ezen Kívül Még Van:

Bajnokok Ligája 2013-2014 (Kártyák, Album, Fémgömb Stb)
Bajnokok Ligája 2012-2013 (Kártyák, Album, Fémgömb Stb)
Bajnokok Ligája 2011-2012
Bajnokok Ligája 2010 – 2011
Euro 2012
Világbajnokság 2010

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (15ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)

ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,
Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welb
eck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo
,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,
Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,V
laar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Ke
rzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
123: Parades (Ecuador) (250FT)
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)
258: Vaart (Nederland) (250FT)

One To Watch:
Ramirez (Uruguay) (600FT)
303: Gavranovic ( Svájc) (300FT)

Fan Favourite:
340: Karagounis (Hellas) (300FT)
328: Pjanic (Bosnia) (300FT)

Expret: (200FT)
379: Mascherano (Argentina)
380: Klose (Deutschland)
381: Cole (England)
382: Alonso (Espana)
383: Pirlo (Italia)
384: Kuyt (Nederland)
386: Forlan (Uruguay)
387: Donovan (USA)

Defensive Rock: (250FT)
365: Medel (Chile)
369: Cahill (England)
372: Sokratis P (Hellas)
374: Chiellini (Italia)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (200FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
356: Hart (England) (200FT)
357: Casillas (Espana) (200FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1000FT)
405: Cavani (Uruguay) (1000FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1500FT)

FRISSÍTVE !!!

Sziasztok ! Cseréim: 4,5,9, 10, 11,15,16,17,26,27,29,36,39,40,41,44,47,49,51,52,55,
58,59,65,69,70,75,80,82,89,90,91,93,95,96,97,101,104,10
6,108,111,119,121,124,128,131,133,136,138, 140, 141,144,148, 154, 160,161,167,168
,171,172,174,180,181,183,185,186,189,190,191,194,198,200,203,
204,206,207,210,211,216,217,226,233,236,239,240,244, 252,254,255,
256, 259,263,270,274,275,286, 289,290,295, 297,302,307,319,358,384,385

Hiányzik: 18,31,33,53,57,81,83,84,109,113,135,137,139,150,151,164,214,
218,225,229,260,273,279,285,300,303,308,310,311,313,315 e-mail cím: kepkeret.2002@citromail.h

Sziasztok

Nekünk az alábbi kártyák hiányoznak:

Base: 323 Dempsey
Logó:
1 Algéria, 19 Ausztrália, 25 Belgium, 46 Brazília, 67 Chile, 88 Costa Rica, 94 Elefántcsontpart, 118 Ecuador, 127 Anglia, 142 Spanyolország, 157 Franciaország, 169 Ghána, 208 Olaszország,
223 Japán, 235 Dél-Korea, 241 Mexikó, 250 Hollandia, 268 Portugália, 280 Oroszország,
Star Player:
32 Hazard, 44 Dzeko, 66 Eto'o, 122 Valencia, 176 Gyan, 184 Samaras, 218 Balotelli, 238 Ki Sung-Yueng,
260 Van Persie, 264 Obi Mikel,
Utility Player:
23 Cahill, 42 Lulic, 83 Cuadrado, 123 Paredes, 149 Fábregas, 258 Van Der Vaart, 273 Coentrao, 299 Behrami,
Ones to Watch:
57 Lucas,, 100 Gervinho, 113 Götze, 162 Pogba, 177 Ayew, 219 Rossi, 279 Varela, 315 Ramírez,
Fan's Favourites: 337 Xavi, 343 Endo,
Defensive Rock: Sánchez,
Game Changers: 389 Hazard, 394 Drogba, 395 Özil, 398 Ribéry, 404 Shirokov,
Top Master: 407 Neymar Jr.
Double Trouble: 416 Uruguay

Cserekártyáink:
Base:
Algéria 2,4,
Argentína 9,10,11,14,15,
Ausztrália 20,24,
Belgium 27,28,29,34,35,
Bosznia 38,40,41,45,
Brazília 47,49,50,51,55,56,58,
Kamerun 65,
Chile 68,69,70,73,75,
Kolumbia 77,78,79,85,87,
Costa Rica 89,91,93,
Elefántcsontpart 95,99,101,
Németország 104,111,114,115,116,
Ecuador 124,125,
Anglia 128,129,130,131,132,136,138,141,
Spanyolország 143,145,147,148,154,155,156,
Franciaország 159,160,161,165,166,
Ghána 170,173,
Görögország 179,180,181,183,186,
Honduras 189,190,191,
Horvátország 194,196,199,
Irán 204,206,207,
Olaszország 209,210,211,213,215,217,220,
Japán 224,226,227,228,231,233,
Dél-Korea 236,237,239,240,
Mexikó 242,244,246,247,
Nigéria 263, 267,
Hollandia 251,252,253,254,255,256,259,
Portugália 269,271,272,275,276,278,
Oroszország 281,283,286,289,290,
Svájc 293,294,295,296,297,298,302,
Uruguay 305,306,307,314
OTW: 201,
SP:229,
FF: 338,339,350,
GS: 352,354,357,359,
DR: 363,365,367,373,
EX: 379,380,382,383,384,385 (2x),386,387,
LIMITED: ROBBEN, T. SILVA, BALOTELLI
Ha valakinek Base kártya kellene, cserélünk már meglévő csillogósra is.

levedia@freemail.hu

Sziasztok

Hiányzik ADRENALYN XL 2014 WORLD CUP:
Limited:. Fellaini Suarez Vidal Valencia COle Welbeck Eto'o Cuardado Campell Modric

Adrenalyn xl 2014 world cup UPDATE az összes lap

Adrenalyn xl 2012 eb
Master:Keane Lampard
Top Master:Xavi
Fans F.:Klose
Limited:Gerrard Wilshere Arshavin O'Shea Samaras Rakitic

Akit érdekelné az írjon a toth4866@gmail.com-ra

CSERÉBE :

Adrenalyn XL 2014 FIFA WORLD CUP

Doubel Trouble:Holland (2500 Ft)

Külföldi limited:MÜLLER SCHWEINSTEIGER HONDA (1500 Ft/db )

Game C.:Obi Mikel Özil J.Hernández Wilshere (1000 Ft)

Címer:Algéria (1000 Ft)

Top master:Iniesta (1500 Ft) C.Ronaldo (2000 Ft)

Limited:Sneijder (1000 Ft)

Limited.T.Silva (400 Ft)

Defensive Rock:Varane Pepe Figeroa , (300 Ft)

Fans Favourita: Van Buyten Hernandez,Layún (300 Ft)

Expert: Barnetta (250 Ft)

Utility Player:Isla Glushakov Touré (250 Ft)

One To Watch:Gavranovic Rodriguez(250 Ft)

Star Player.Rooney Modric(250 Ft)

Ritka Base:
Uruguay:C.Rodrígez (200 Ft)

Base:30 Ft/db
Brazil:Oscar
Holland:Cillessen Robben Sneijder
Német:Boateng
Costa Rica:Gonzalez
Honduras:Espinoza
Chile:Bravo Vargas
Uruguay:Muslera
Olasz:Bonucci Insigne Osvaldo
Spanyol:Ramos Pedro
Anglia:Hart Lampard Baines
Bosznia:Salihovic
Francia:Valbuena Evra
Belga:Kompany
Ecuador:Erazo

ADRENALYN XL 2012/13 BL
Star Player:150 Ft/db
Real Madrid:C.RONALDO(1000 Ft)
Celtic: Samaras
Malaga:Juaquín

Rising Star:250 Ft/db
Dortmund:Gündogán
Benfica:O.John
Malaga:Isco (2 db)(100 Ft/db)

Fans Favourite:(300 Ft/db)
Malaga:Eliseu (250 Ft)
Olyimpiakosz:Torosidis
A.C.Milan:Nocherino
Barca: Fabregas (500 Ft)

Goal Stoppers:(300 Ft)
Shaktar:Pyatov

ADRENALYN XL 2012/13 BL UPDATE:
BASE:25 Ft/db
Arsenal:Coquelin
Dortmund: Bender,Sahin,
Celtic: Brown,Wilson
Galatasaray: Sneijder,
Juventus: Bonucci,Anelka
Milan: Mexes,
PSG: Maxwell, Gameiro,
Valencia:Tino Costa Albelda
Checklist (80 Ft)

ADRENALYN XL 2013/14 BL :
Base:30 Ft/db
Levercusien:Wollscheid
A.MadridJuanfran Godin
Arsenal:Walcott
Benfica:Artur
Juventus:Barzagli
Man.City:Negredo Agüero
A.C.Milan:Mexes Abbiati
Man.Utd: Rooney Kagawa Carrick
Napoli:Inler Cannavaro Albiol Callejón Reina
Schalke:Clemens Szalai
PSG:Van der Wiel Pastore
OM:Payet
Dortmund:Sahin

Panini Super Srtikes 2009-10 BL:(Egyben 1000 Ft)

Goal Stoppers:350 Ft/db
CSKA Moszka:Akinfeev

Star Player:350 Ft
Man.Utd:Berbatov
Inter:Cambiasso

BASE:40 Ft/db
Basiktas: Tello
Wolfsburg: Martins
Inter:Maicon D.Milito
Chelsea:Anelka A.Cole Drogba
Rangers: Beasley
Man.Utd:Ferdinand Evans

ADRENALYN XL 2012/13 BL CSOMAG :Egyben 3000 Ft-ért ajándék 15 db base lap

KERESEM MÉG :
Adrenalyn xl champions league 2010/11:
Arsenal: Almunia
Barca:Abidal Busquets
Bayern:Schweinsteiger
Bursaspor:Cimsir
Chelsea:Kalou Ivanovic
O.Lyon:Toulalan Kallstrom
O.Marseille:Mandanda Abriel
REAL Madrid:Pepe Ramos Di Maria
Rubin:Kaleshin Karadeniz
Shaktar:Chygrhskiy
S.Moszkva:Ealex Sheshukov
Twente:Douglas
Valencia:Ricardo Costa Mathieu J.Sanchez
+Csillogós lapok

Adrenalyn xl champions league 2011/12
Ajax:Anita
Barca:Mascherano
BVB:Bender
CSKAMoszka:Semberas
Valencia:R.Costa Topal
Shaktar:Eduardo Teixeira
+Csillogós lapok

Akit érdekelné az írjon a toth4866@gmail.com-ra

Sziasztok!

Az alábbi kártyákat keresném:

Logo: Ausztrál,Chile, Costa Rica,
Japán, Korea, Oroszország, USA.

UP: 109 Schweinsteiger

Game Changers: 397 Navas,

Cseréim:
2,4,5,6,9,10,11,14,15,17,20,21,24,26,27,29,35,36,39,40,41,47,48,49,50,51,52,55,56,58,59,62,64,65,69,
70,73,75,77,78,79,81,82,85,87,89,90,91,93,95,96,97,99,101,104,105,106,107,108,111,114,115,
116,117,120,124,125,129,130,131,132,133,134,136,140,141,145,146,147,148,152,154,
155,156,158,160,161,165,166,167,168,170,171,172,179,180,181,183,186,188,189,190,191,194,198
199,203,204,206,207,209,210,211,213,215,217,221,222,224,227,228,230,231,233,237,239,242,243,
244,247,251,252,253,254,255,256,257,259,263,265,267,269,270,271,272,274,278,281,282,283,286,
288,289,290,293,295,296,297,298,301,302,306,307,312.

One to Watch: Giuseppe Rossi, (100 Ft/db)

Fans Favourite: Park Chu-Young (200 Ft/db)
Goal Stopper: Casillas, Courtois, Akinfeev, Neuer, Júlio César (200 Ft/db)
Expert: Barnetta, Klose, Mascherano, Donovan, Pirlo, Forlan (50 Ft/db)

Game Changer: Eto
Limited: Messi, Xavi, Balloteli (csak csere hasonló értékben)

Alap 20 Ft/db, 20 db felett 15 Ft/db.
email címem: giza71@freemail.hu

Ami hiányzik: 1, 3, 7, 18, 22, 25, 31, 33, 37, 42, 44, 46, 61, 63, 66, 84, 88, 94, 100, 102, 103, 109, 113, 118, 122, 123, 127, 142, 149, 157, 169, 176, 178, 182, 184, 193, 202, 205, 219, 223, 229, 238, 241, 245, 249, 258, 261, 268, 277, 280, 291, 292, 303, 304, 313, 315, 316, 319, 320, 321, 322, 324.

Fans Favorite: 327, 328, 330, 333, 335, 336, 337, 339, 342, 343, 345, 347, 348, 351

Defensive Rock: 367, 368, 369, 373, 374.

Game Changer: 388, 389, 393, 395, 396, 398, 399, 402, 403, 404, 405.

Top Master: 410, 411.

Double Trouble:412, 413, 414, 415.

Limited Edition: Lionel Messi, Christiano Ronaldo, Neymar, Ribery, Rooney, Eto'o, Neuer, Buffon

Amit tudok adni cserébe:
8, 9, 10 (2), 11, 14, 17, 20, 21, 26 (2), 27(3), 28(2), 35, 38, 39 (2), 41, 47, 54, 55, 58 (2), 59, 64, 65, 68, 69 (2), 70, 73(2), 78, 79, 82, 89, 95(3), 96, 99, 108, 111, 120, 121 (2), 125, 147, 153, 154 (2), 166(2), 171, 173, 179 (2), 180(2), 183, 186, 194(2), 203, 206 (2), 215 (2), 220(2), 221(3), 222, 230(2), 233(5), 236(2), 242, 243, 247 (4), 252, 253, 255, 259, 269 (2), 270, 275(3), 276, 281, 283 (2), 284(2), 286, 288, 294, 295, 298, 301(2), 302, 306, 307, 309,

Expert: 380(2), 385

Limited: Cavani

e-mail címem: luksim@freemail.hu

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (15ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)

ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,
Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welb
eck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo
,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,
Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,V
laar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Ke
rzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
123: Parades (Ecuador) (250FT)
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)
258: Vaart (Nederland) (250FT)

One To Watch:
Ramirez (Uruguay) (600FT)
303: Gavranovic ( Svájc) (300FT)

Fan Favourite:
340: Karagounis (Hellas) (300FT)
328: Pjanic (Bosnia) (300FT)

Expret: (200FT)
379: Mascherano (Argentina)
380: Klose (Deutschland)
381: Cole (England)
382: Alonso (Espana)
383: Pirlo (Italia)
384: Kuyt (Nederland)
386: Forlan (Uruguay)
387: Donovan (USA)

Defensive Rock: (250FT)
365: Medel (Chile)
369: Cahill (England)
372: Sokratis P (Hellas)
374: Chiellini (Italia)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (200FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
356: Hart (England) (200FT)
357: Casillas (Espana) (200FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1000FT)
405: Cavani (Uruguay) (1000FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1500FT)

Sziasztok!

Keresem az alábbi kártyákat:
Alap:
320. Graham Zusi

Star Player:
3. Sofiane Feghouli
44. Edin Džeko
66. Samuel Eto’o
102. Didier Drogba
112. Mesut Özil
163. Franck Ribéry
197. Luka Modrić
205. Javad Nekounam
218. Mario Balotelli
238. Ki Sung-Yueng
264. John Obi Mikel
317. Tim Howard

Utility Player:
12. Javier Mascherano
98. Yaya Touré
195. Darijo Srna
214. Daniele de Rossi
245. Andrés Guardado
273. Fábio Coentrão
318. Geoff Cameron

One to Watch:
43. Miralem Pjanić
57. Lucas
63. Joel Matip
126. Felipe Caicedo
162. Paul Pogba
177. Jordan Ayew
201. Nikica Jelavić
219. Giuseppe Rossi
234. Shinji Okazaki
248. Oribe Peralta
279. Varela
291. Aleksandr Kokorin
315. Gastón Ramírez
324. Jozy Altidore

Logo:
1. Algéria
7. Argentina
25. Belgium
37. Bosznia Hercegovina
46. Brazília
67. Chile
76. Kolumbia
88. Costa Rica
127. Anglia
142. Spanyolország
169. Ghána
178. Görögország
202. Irán
208. Olaszország
223. Japán
235. Dél-Korea
241. Mexikó
250. Hollandia
262. Nigéria
280. Oroszország
292. Svájc
304. Uruguay
316. USA

Fans’ Favourite:
325. Ezequiel Lavezzi
326. Lucas Neill
330. Alexis Sánchez
333. Kolo Touré
341. Niko Kranjčar
342. Daniele de Rossi
346. Wesley Sneijder
348. Aleksandr Kerzhakov
350. Luis Suárez
351. DaMarcus Beasley

Defensive Rock:
362. Vincent Kompany
366. Carlos Sánchez
371. Raphaël Varane
372. Sokratis Papastathopoulos
373. Maynor Figueroa
375. Maya Yoshida

Game Changer:
388. Gonzalo Higuaín
389. Eden Hazard
391. Hulk
392. Samuel Eto’o
396. Jack Wilshere
397. Jesús Navas
399. Luka Modrić
400. Mario Balotelli
402. Robin van Persie
403. John Obi Mikel
404. Roman Shirokov
405. Edinson Cavani

Top Master:
406. Lionel Messi
407. Neymar Jr.
408. Falcao
409. Wayne Rooney
411. Christiano Ronaldo

Double Trouble:
412. Lionel Messi – Sergio Agüero
413. Hulk – Neymar Jr.
414. Xavi Hernández – Andrés Iniesta
415. Arjen Robben – Robin van Persie

Cserébe tudom adni:
Alap: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 124, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 152, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 179, 180, 181, 183, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 194, 196, 198, 199, 200, 203, 204, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 220, 221, 222, 224, 226, 227, 228, 231, 232, 233, 236, 237, 239, 240, 242, 243, 244, 246, 247, 252, 254, 255, 256, 257, 259, 263, 265, 267, 269, 270, 271, 272, 274, 275, 276, 278, 281, 282, 283, 284, 286, 289, 290, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 301, 302, 305, 306, 307, 309, 311, 314, 319, 322.
Star player: 92. Celso Borges
Utility player: 123. Juan Carlos Paredes
One to Watch: 266. Ahmed Musa
Logo: 268. Portugália
Fans’ Favourite: 334. Philipp Lahm, 339. Michael Essien
Goal Stopper: 353 Julio Cesar, 355 Manuel Neuer, 357 Iker Casillas, 358 Hugo Lloris, 359 Gianluigi Buffon
Defensive Rock: . Hugo Campagnaro, 363 Thiago Silva, 374. Giorgio Chiellini
Expert: 379 Javier Mascherano, 380 Miroslav Close, 382 Xabi Alonso, 383 Andrea Pirlo, 385 Tranquillo Barnetta, 387 Landon Donovan
Limited: Edinson Cavani

E-mail: k.maya79@gmail.com

Üdv:
Maya

Sziasztok! Az alábbi cseréink vannak:
Expert:Mascherano,Pirlo,Cole, Barnetta,Forlán, Kuyt,
GS:: Hart,Buffon, Neuer,Casillas,Courtois,Bravo
DR:Hummels, Papastathopoulos
UP:Cameron, Cuadrado
OTW:Pogba,Kokorin
SP: Vidal
GC: Wilshere
Limited: Silva, Messi
Basic: kereskedelmi mennyiségben

Ami nekünk hiányzik:
1.3.7.12.18.25.31.33.43.46.57.60.63.67.71.74.76.88.92.94.109.112.113.118.122.127.139.142.149.157.164.169.184.187.192.193.
205.208.214.218.223.235.238.241.245.248.260.261.262.268.273.280.287.292.304.315.316.322.323.327.329.331.332.335.337.338.339.340.341.344.346.348.349.351.364.366.368.371.375.
377.378.388.389.391.392.395.397.401.402-3-4-5.407.412-13-14.
Limitált is hiányzik még.

milanmami@gmail.com

Sziasztok!

Az alábbi cseréim vannak:

Alap kártya cserék:
2,4,14,15,29,35,45,58,64,68,73,78,87,93,95,101,105,106,111,114,115,116,128,130,132,134,138,140,143,144,147,154,156,158,159,179,180,181,220,224,226,227,231,237,242,247,251,253,254,255,263,265,267,269,270,271,275,276,284,286,289,290,294

Egyéb alap cserék:
Brasil: 54. Oscar
52. Marcelo
Angol: 229. Baines
Francia: 268 Benzema

Expert: 386. Diego Forlan
Limitált: Robben
Iniesta
Kupa
Goal Stopper: Casillas

XXL: Kupa

Exclusive: Legenda Teddy Sheringham csere valami komolyabbra vagy 2.500,-

Keresek:

Alap:70,148,152,212,

Utility: 214,
FF: 325,328,329,334,337,347
GS: 352,354,355,360
DR: 376
EX: 382,387
GC: 388,391,394,395,402,405
OW: 13,57,151,201,219,279
SP: 66,102,184,197,260,313
TM: 406,408,409,410
DT: 413,414,416
Logo:Argentin, Belga, Spanyol, Holland, Costa Rica,Brazil, Olasz, Uruguay

email: bovanovics@gmail.com

Sziasztok! 2014.07.28
World Cup Brasil Kártyá-ból keresem: 1,19,22,23,25,31,33,53,57,60,61,63,67,72,74,83,86,88,94,98,102,113,118,
122,123,126,127,135,137,142,149,150,151,157,162,164,169,182,187,192,195,
201,202,208,218,219,223,235,238,241,245,248,250,260,261,264,268,273,280,
285,287,292,303,304,305,313,315,317,320,323,324,326,328,333,336,337,339,
,341,342,344,345,346,347,348,366,368,370,371,372,373,376,378,384,388,389,
390,391,392,393,394,395,399,400,401,402,405,407,410,411,413,414,415,416
A következő cseréket tudom felajánlani:
2,4,5,6,8,9,10,14,13,15,16,17,20,21,24,26,27,28,29,30,34,35,36,38,39,40,41,45,
47,48,49,50,51,52,54,55,56,58,59,62,64,65,68,70,73,75,77,78,79,80,81,82,85,87,89,90,91,93,95,96,97,99,101,104,105,106,107,108,110,111,114,115,116,117,119,120,121,124,125,128,129,131,132,133,136,138,140,141,143,144,145,146,147,
148,152,153,154,155,156,158,159,160,161,166,168,170,171,172,173,174,175,
179,180,183,185,186,188,189,190,191,194,196,198,199,200,203,204,206,209,
210,211,212,213,215,216,217,220,221,224,225,226,228,229,230,231,233,234,
239,242,243,244,246,247,252,253,255,256,257,259,263,266,267,270,271,272,
274,275,276,279,281,282,283,286,288,289,290,294,295,296,297,298,301,302,
306,310,311,336,354,358,360,361,363,365,377,379,380,381,386,398
Limted:Ronaldo
e-mail: tkveck@gmail.com

Betelt az albumunk, így a fennmaradó kártyákat eladásra kínálom. Jelentkezz, biztosan megegyezünk.

Star player 11 féle
Utility player 6 féle
One to watch 3 féle
Fan's favourite 10 féle
Defensive rock 13 féle
Expert 9 féle (összes)
Goal stopper 8 féle

Továbbá van még nagyjából 500db alapkártya is a 3db TELJES (mind a 210db - Uruguay és USA is) eladó csomagon kívül. Minden megoldás érdekel, akár a teljes pakk egyben, extra kedvező áron. Keress!

nmolnar@freemail.hu

Sziasztok!
Az alábbi kártyákat keresem:
Base: 310,320,323
Logo: 19,25,76,88,94,103,118,127,142,157,169,178,187,208,241,250,268,280,316,
Utility P.: 12,53,71,83,109,164,175,225,245,258,308,
Star Pl.: 18,22,60,72,86,112,150,163,184,192,197,229,238,249,260,285,
Ones to watch: 43,63,84,113,126,151,162,177,201,219,234,266,291,315,324,
Fans' F.: 327,329,332,334,339,341,343,344,346,349,351,
Goal S.: 355,
Defe.R.: 362,369,371,372,374,376,377,378,
Game C.:388,389,390,391,392,393,394,396,397,398,399,401,402,403,404,
Top M.: 406,407,408,409,410,
Double Tr.: 412-416

Cseréim:
Base:4,5,6,10,11,16,20,21,24,26,27,29,30,35,38,48,55,62,64,65,69,70,77,78,80,89,90,99,105,106,107,
108,116,119,121,129,130,131,132,133,134,140,141,144,145,148,152,153,155,158,159,160,161,165,
166,167,168,170,171,181,183,186,188,190,191,196,198,199,200,203,204,206,209,211,213,216,220,
224,228,236,239,240,242,244,246,247,255,256,257,265,267,271,278,281,282,284,286,288,289,295,
297,298,301,306,
Goal S.:359.360,
Def. rocks: 365,
Expert: 383,385,

e-mail címem: vinglcsaba@citromail.hu

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (15ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)

ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,
Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welb
eck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo
,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,
Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,V
laar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Ke
rzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
123: Parades (Ecuador) (250FT)
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)
258: Vaart (Nederland) (250FT)

One To Watch:
Ramirez (Uruguay) (600FT)
303: Gavranovic ( Svájc) (300FT)

Fan Favourite:
340: Karagounis (Hellas) (300FT)
328: Pjanic (Bosnia) (300FT)

Expret: (200FT)
379: Mascherano (Argentina)
380: Klose (Deutschland)
381: Cole (England)
382: Alonso (Espana)
383: Pirlo (Italia)
384: Kuyt (Nederland)
386: Forlan (Uruguay)
387: Donovan (USA)

Defensive Rock: (250FT)
365: Medel (Chile)
369: Cahill (England)
372: Sokratis P (Hellas)
374: Chiellini (Italia)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (200FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
356: Hart (England) (200FT)
357: Casillas (Espana) (200FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1000FT)
405: Cavani (Uruguay) (1000FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1500FT)

Újabb frissítés. szabzs80@gmail.com
Egyenlőre csak csere érdekel.

Cserék:41,55,77x2,80,93,95,105,115,119,141,220,221,232,240,253,254,276,293,353

Kell:1,3-7,10,12,13,18,20,22-26,28,29,32,33,35,37,40,42-47,50,53,54,56,57,59-53,55,58,70-72,74,76,81,84-88,92,97,98,100-104,107,109,110,112,112,114,117,118,120-127,133-140,142,143,145,148-153,156,157,159,160,162,163,164,166-169,175-178,182,183,184,186,187,188,190,192-195,197,201,202,203,205,206,208,214,216,219,222,223,225,230,233-236,238,241,242,244-251,257,258,259,261,262,264-268,273,275,277-289,291,292,295,296,298,299,301,303,304,305,307-310,312-319,321-326,328,329,330,332-340,342-352,354-361,363,365,366,368-380,382-385,387-416

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (15ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)

ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welbeck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,Vlaar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Kerzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Xhaka,Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios
USA: Jones (300FT)

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
123: Parades (Ecuador) (250FT)
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)
258: Vaart (Nederland) (250FT)

One To Watch:
Ramirez (Uruguay) (600FT)
303: Gavranovic ( Svájc) (300FT)

Fan Favourite:
340: Karagounis (Hellas) (300FT)
328: Pjanic (Bosnia) (300FT)

Expret: (200FT)
379: Mascherano (Argentina)
380: Klose (Deutschland)
381: Cole (England)
382: Alonso (Espana)
383: Pirlo (Italia)
384: Kuyt (Nederland)
386: Forlan (Uruguay)
387: Donovan (USA)

Defensive Rock: (250FT)
365: Medel (Chile)
369: Cahill (England)
370: Piqué (Espana)
372: Sokratis P (Hellas)
374: Chiellini (Italia)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (200FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
355: Neuer (Deutschland) (300FT)
356: Hart (England) (200FT)
357: Casillas (Espana) (200FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1000FT)
395: Özil (Deutschland) (1200FT)
397: Navas (Espana) (1000FT)
405: Cavani (Uruguay) (1000FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1500FT)

Keresem a következő kártyákat:
3,7,12,19,22,25,32,37,43,44,46,60,61,63,37,72,74,83,86,88,94,103,109,118,122,123,126,
127,135,137,142,149,151,157,163,164,169,175,178,184,187,192,197,202,208,214,219,
223,225,234,250,260,261,262,264,266,273,280,291,300,303,304,313,315,316,318,321,
322,323,
FF:326,329,330,336,342,344,347,
GS:356,357,
DR:364,365,367,368,369,370,371,372,373,375,377,
GC:388,389,390,392,393,394,396,398,400,401,402,404,
TM:406,407,408,410,

Cseréim:2,4,5,8,9,10,11,14,15,16,17,20,21,24,26,27,30,34,38,39,40,41,45,
48,49,51,55,56,58,59,62,64,69,70,73,77,79,80,81,82,87,90,91,93,96,97,
101,104,105,107,110,111,114,115,117,119,120,121,124,125,128,129,
133,136,138,141,143,144,145,146,148,152,153,154,155,156,159,160,
165,166,168,170,173,174,179,180,183,185,186,190,191,194,196,198,199,200,
204,207,209,211,212,213,215,221,222,224,226,227,228,230,232,233,236,237,239,240,
243,244,246,247,251,252,253,254,255,256,259,263,265,267,270,271,272,275,276,
278,281,282,283,284,288,289,294,296,298,301,302,305,
UP:287,
GS:353,
DR:366,
EX:379,

Minden megoldás érdekel személyesen Kiskunhalas környékéről, vagy a halas-transz@freemail.hu
címre írjatok.

Sziasztok!

Frissített cserelistám:

SP: Dzeko, Obi Mikel, Honda, Samaras, Ki Sung-Yueng, Balotelli, Shirokov, C. Ronaldo
UP: Fabregas, Guardado, Van Der Vaart, Cameron, Fellaini
OtW: Gavranovic, Kokorin, Gastón Ramirez, Gervinho, Townsend, James Rodriguez
Logo: Iran, Argentina, England, Espana
Expert: Barnetta, Ashley Cole, Mascherano, Donovan, KIlose, Xabi Alonso, Forlan
Def. Rock: Medel, Carlos Sánchez, Ignashevich, Cahill, Thiago Silva, Yoshida, Pepe, Nkoulou, Kompany
GS: Casillas, Buffon, Hart, Bravo, Lloris, Courtois, Neuer
Fan's: Lahm, Sneijder, Kranjcar, Sakho, Endo
GC: Drogba, Hazard, Javier Hernández, Shirokov
TM: Iniesta
Double Trouble: Neymar/Hulk
Limited: Kupa, Cavani, Hazard, Lukaku, Van Persie, Xavi, Podolski, Neymar,
C. Ronaldo, Koscielny, Klose

Amit keresek:

SP: 18, 22, 60, 66, 86, 92, 102, 112, 150, 163, 176, 192, 205, 249, 313
UP: 12, 42, 71, 98, 109, 123, 175, 225, 273, 287, 299,
OtW: 57, 177, 201, 234, 261, 279,
Logo: 1, 25, 46, 67, 88, 94, 103, 118, 157, 169, 178, 193, 208, 223, 241, 262, 292,
Fan's: 325, 326, 329, 331, 340, 345,
GC: 392, 393, 395, 396, 398, 402, 403, 405
TM: 407
Double: 412, 414, 415, 416

mail: veghgabor75@freemail.hu

Ezen a héten minden kártyám akciós!!!

BASE: 10Ft
130 féle

UP: 200Ft
Glushakov

FF: 200Ft
Touré

GS: 100Ft
Courtois, César, Hart, Buffon, Lloris

DR: 200Ft
Medel, Sánchez, Hummels, Cahill

E: 100Ft
Barnetta, Pirlo

Vagy az egész 2000Ft
Érdeklődni: mdominik747@gmail.com

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (15ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)

ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welbeck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,Vlaar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Kerzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Xhaka,Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios
USA: Jones (300FT)

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
123: Parades (Ecuador) (250FT)
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)
258: Vaart (Nederland) (250FT)

One To Watch:
Ramirez (Uruguay) (600FT)
303: Gavranovic ( Svájc) (300FT)

Fan Favourite:
340: Karagounis (Hellas) (300FT)
328: Pjanic (Bosnia) (300FT)

Expret: (200FT)
379: Mascherano (Argentina)
380: Klose (Deutschland)
381: Cole (England)
382: Alonso (Espana)
383: Pirlo (Italia)
384: Kuyt (Nederland)
386: Forlan (Uruguay)
387: Donovan (USA)

Defensive Rock: (250FT)
365: Medel (Chile)
369: Cahill (England)
370: Piqué (Espana)
372: Sokratis P (Hellas)
374: Chiellini (Italia)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (200FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
355: Neuer (Deutschland) (300FT)
356: Hart (England) (200FT)
357: Casillas (Espana) (200FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1000FT)
395: Özil (Deutschland) (1200FT)
397: Navas (Espana) (1000FT)
405: Cavani (Uruguay) (1000FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1500FT)

Külföldi limited eladó v. cserélhető:

Ayew,Higuain,Cahill,Honda,Ramos,Pique,Lahm,Pogba,Schweinsteiger,Toure,Cuadrado,Campbell,
Samaras,Vidal,Valencia,Dzeko,Okazaki,Dani Alves,Eto,Buffon
Thiago Silva XXL,Cavani XXL

Továbbá van pár Prizm insert és parallel is.

Ritka kártyákat keresek:

supporter: Hellas
limited: Musa,Kokorin,Dempsey,Behrami,Lichsteiner,Kuyt,Muslera,Palacios
XXL: Fellaini,RVP,Özil,Iniesta,Lukaku

Update
hero: Messi,Neymar (mindkettő),Modric,Pirlo,RVP,Sanchez

Továbbá prizm inserteket

mszaby@t-online.hu

Hiányzik:
3,7,19,22,37,44,53,57,60,61,67,76,83,86,100,103,109,113,142,157,164,175,178,187,
193,195,197,208,219,223,235,241,245,248,260,268,280,285,292,303,304,316,
332,336,339,343,362,370,372,388,389,390,391,393,394,398,399,402,403,404,407,
409,411,413,414,415,416,
Limited: Lukaku, Fellaini, Reus, Suarez,

Csere:
2,4,5,6,8,9,14,15,16,17,20,21,24,26,27,28,29,30,34,35,36,38,39,40,41,47,48,49,50,51,52,54,
55,56,59,62,64,65,68,69,70,73,75,77,78,79,80,81,82,85,87,89,90,91,93,95,96,97,101,104,105,106,
107,108,110,111,114,115,116,117,119,120,121,124,125,128,129,130,131,132,133,134,136,138,
140,141,143,144,145,146,147,148,152,153,156,158,159,160,161,165,166,167,168,170,171,172,173,
174,179,180,183,185,186,188,189,191,194,196,198,199,200,203,204,206,207,209,210,211,213,215
216,217,220,221,222,226,227,228,230,231,232,233,236,237,239,242,243,244,246,247,251,252,
253,254,255,256,259,263,265,267,269,271,272,274,275,276,278,281,282,283,284,286,288,289,290,
293,294,296,297,298,301,302,305,306,307,309,310,

Sp. 32,122,317,
U.p. 12,258,273,287
F.f. 331,342,
G.s. 352,353,354,355,356,357,359,360,
D.r. 363,
Exp. 380,381,383,384,385,386,387,
D.t. 412, D.t.-re
Címer: 202,
Limited: Balotelli, Koscielny, Ronaldo, Neymar,
nagykrisz2002@citromail.hu

Sziasztok!!
Cseréim:
BL 11-12 Master:Srna (gyűrött kicsit)
Bl 12-13 Base, BL 13-14 Base,VB 10 BASE, pár Matc Attax
Vb 14:
Sok Base
gs: Neuer,Hart,Casillas,Bravo
Defensiv: Hummels
Expert: Cole,Klose
Limit: Robben
Matrica:
BL 13-14:
129,139,145,413,418,472,
VB 14:
19,36,41,54,77,79,82,82,85,100,114,154,207,220,229,244,245,268,
277,292,300,319,332,363,383,386,426,532,536,544
Amit Keresek: Kártya
Algéria: Címer
Ausztrália: Címer,Bresciano (sp)
Bosznia: Címer,Pjanic (otm)
Brazília: Guztavo (up),Neymar (sp)
Cameroun: Címer,Chedjou,Matip (otm)
Chile: Címer,Isla (up),Sánchez (otm)
Kolumbia: Címer,Rodriguez (otm)
Costa Rica: Saborio
Elefánt Csontpart: Címer,Gervinho (otm),Drogba (sp)
Német: Címer,Schweinsteiger (up)
Ecuador: Valencia (sp),Caicedo (otm)
Anglia: Címer,Milner (up)
Spanyol: Címer
Francia: Címer,Matuidi (up)
Ghána: Címer,Asamoah (up),Gyan (sp)
Görög: Címer,Samaras (sp)
Honduras: Címer
Horvát: Címer,Jelavic (otm)
Irán: Címer,Nekounam (sp)
Olasz: De Rossi (up),Rossi (otm)
Japán: Okazaki (otm)
Korea. Címer
Mexiko: Címer,Guardado (up),Peralta (otm),Hernadez (sp)
Holland: Címer
Nigeria: Musa (otm)
Portugál: Címer
Orosz: Címer,Anyukov,Glushakov (up),Kokorin (otm)
Svájc: Címer,Seferovic,Gavranovic (otm)
Uruguay: Címer,Ramirez (otm)
Usa: Címer,Zusi,Altidore (otm)
Fans: Neill,Touré,Lahm,Sakho,Essien,De Rossi,Moutinho,
Kerzhakov,Lichsteiner
Defensiv: Campagnaro,Ayovi,Sokratis,Chiellini,Yoshida,
Ignashevich,
Game changer: Majdnem mind
Top m: Neymar,CR7,Rooney
Drouble: Összes
Matrica(keresek)
4,108,109,112,113,116,118,119,120,121,122,124,125,126,164,421,425,429,430,491,492,493,
495,496,497,499,500

krisztian9888@gmail.com

Amit kínálni tudok cserére: 6, 9, 38, 82, 89, 124, 148, 158, 161, 180, 189, 222, 215, 227, 234, 243, 272, 283, 284, 288
Hiányzók: 1.3.7.8.11.13.14.16-20.22.23.25.27-29.31-33.35-37.39.43.44.46.48-53.56-64.66.67.69.70.72-75.
78.79.83.84.86.88.91.92.94-96.98-105.108-116.118.119.122.123.126.127.129-131.134-140.142-147.149-157.159.160.162-166.168-170.174-178.181-184.186-188.190.192-197.199.201-214.216-220.
223-226.228-231.233.235.241.242.244.245.247-251.253-258.260-264.266-269.271.273-279.281.285.
287.289-293.295-306.308-316.318-324.326-334.338-351.353-364.366-403.405-407.409-416.
adrienn.hh@gmail.com

Frissített lista 2014. Július 28.

Eladó vagy cserélhető 2014-es Világbajnoki kártyák és VB matricák

Eladó Teljes Base alapsor (210 db kártya) + Album + 1 db Limited

illetve

Eladó Teljes Base alapsor (210 db kártya) + Foci Fémgömb + 1 db Limited

illetve

Eladó Teljesen Új Kártyatartó album + AJÁNDÉK

illetve

Eladó Teljesen Új Kártyatartó Foci Fémgömb + AJÁNDÉK

Illetve

Eladó base csomagok (50-100-150 darabos pakkokban) + Album vagy Foci FémGömb + 1 db Limited

XXL Limited:

Trófea
Neymar

Limited Editon:

Argentina: Messi
Argentina: Agüero
Belgium: Hazard
Belgium: Fellaini
Belgium: Lukaku
Brazilia: Neymar
Brazília: T. Silva
France: Koscielny
France: Ribéry
Hollandia: Van Persie
Hollandia: Sneijder
Hollandia: Robben
Kolumbia: Falcao
Németország: Klose
Németország: Podolski
Németország: Götze
Németország: Reus
Németország: Özil
Olaszország: Balotelli
Olaszország: Pirlo
Portugália: Ronaldo
Spanyolország: Casillas
Spanyolország: Iniesta
Spanyolország: Xavi
Uruguay: Suarez
Uruguay: Cavani
Kupa

KÜLFÖLDI MEGJELENÉSŰ LIMITEDEK:

XXL LIMITED:

RONALDO
MESSI
Thiago Silva

Limited Edition:

Algéria: Bougherra
Anglia: Cole
Anglia: Gerrard
Anglia: Wilshere
Anglia: Welbeck
Argentína: Higuain
Australia: Cahill
Bosznia: Dzeko
Brazília: Alves
Chile: Vidal
Costa Rica: Campbell
Ecuador: Valencia
Elefántcsontpart: Drogba
Elefántcsontpart: Touré
Franciaország: Pogba
Ghana: Ayew
Görögország: Mitroglou
Görögország: Samaras
Horvátország: Modric
Japán: Okazaki
Japán: Honda
Kamerun: Etoo
Kolumbia: Cuadrado
Mexico: Marquez
Németország: Neuer
Németország: Schweinsteiger
Németország: Lahm
Németország: Müller
Olaszország: Buffon
Spanyolország: Ramos
Spanyolország: Pique

HOLLAND SPECIALE FAN CARD
GERMANY SPECIALE FAN CARD

Továbbá:

Címer:

Algéria (6)
Anglia (7)
Argentína (4)
Ausztrália (4)
Belgium (3)
Bosnia (8)
Brazília (4)
Chile (2)
Costa Rica
Ecuador (8)
Elefántcsontpart (4)
Franciaország (3)
Ghana (2)
Görögország (6)
Hollandia (9)
Honduras (5)
Horvátország (7)
Irán (4)
Japán (4)
Kamerun (5)
Kolumbia (3)
Korea (3)
Mexikó (4)
Németország (6)
Nigéria (5)
Olaszország (2)
Oroszország (2)
Portugália (4)
Spanyolország (3)
Svájc (4)
Uruguay (3)
USA (4)

Double Trouble:

Argentína: Messi – Agüero (4)
Brazil: Neymar – Hulk (2)
Holland: Robben – Van Persie (8)
Spanyol: Xavi – Iniesta (2)
Uruguay: Cavani – Suarez (2)

Top Master:

Anglia: Rooney (6)
Argentina: Messi (9)
Brazília: Neymar (8)
Kolumbia: Falcao (8)
Portugália: Ronaldo (7)
Spanyolország: Iniesta (6)

Game Changer:

Anglia: Wilshere (8)
Argentina: Higuain (3)
Belgium: Hazard (4)
Bosznia: Dzeko (4)
Brazília: Hulk (7)
Elefántcsontpart: Drogba (7)
Franciaország: Ribéry (4)
Hollandia: Van Persie (4)
Horvátország: Modric (8)
Kamerun:Eto’o (2)
Mexikó: Hernández (6)
Németország: Özil (11)
Nigéria: Obi Mikel (6)
Olaszország: Balotelli (6)
Oroszország: Shirokov (6)
Spanyolország: Navas (2)
Uruguay: Cavani (5)

Fans Favourite:

Anglia: Gerrard (5)
Australia: Neill (9)
Argentína: Lavezzi (8)
Belgium: Van Buyten (8)
Brazília: Paulinho (10)
Bosznia: Pjanic
Chile: Sanchez (4)
Costa Rica: Ruiz (10)
Ecuador: Valencia (7)
Elefántcsontpart: Touré (7)
Franciaország: Sakho (7)
Ghana: Essien (9)
Görögország: Karagounis (7)
Hollandia: Sneijder (14)
Horvátország: Kranjcar (7)
Japán: Endo (10)
Kolumbia: Yepes (5)
Korea: Chu-Young (11)
Mexikó: Layún (12)
Németország: Lahm (12)
Olaszország: De Rossi (13)
Oroszország: Kerzhakov (6)
Portugália: Moutinho (5)
Spanyolország: Xavi (6)
Svájc: Lichtsteiner (9)
Uruguay: Suarez (6)
Usa: Beasley (6)

Goal Stopper:

Anglia: Hart (29)
Belgium: Courtois (24)
Brazília: J. Cesar (28)
Chile: Bravo (23)
Franciaország: Lloris (21)
Németország: Neuer (24)
Olaszország: Buffon (26)
Oroszország: Akinfeev (18)
Spanyolország: Casillas (34)

Expert:

Anglia: Cole (31)
Argentína: Mascerano (40)
Hollandia: Kuyt (33)
Németország: Klose (25)
Olaszország: Pirlo (31)
Spanyolország: X. Alonso (38)
Svájc: Barnetta (28)
Uruguay: Forlán (33)
Usa: Donovan (26)

Defensive Rock:

Anglia: Cahill (22)
Argentína: Campagnaro (21)
Belgium: Kompany (10)
Brazília: T. Silva (15)
Chile: Medel (21)
Ecuador: Ayovi (5)
Franciaország: Varane (9)
Görögország: Papastathopoulos (2)
Honduras: Figueroa (7)
Japán: Yoshida (12)
Kamerun: Nkoulou (12)
Kolumbia: Sánchez (9)
Németország: Hummels (16)
Olaszország: Chiellini (5)
Oroszország: Ignashevich (7)
Portugália: Pepe (6)
Spanyolország: Pique (12)
Svájc: Djourou (9)

Star Player:

Algéria: Feghouli
Anglia: Rooney
Argentína: Messi (3)
Ausztrália: Bresciano (5)
Belgium: Hazard
Brazília: Neymar (5)
Bosznia: Dzeko (9)
Chile: Vidal (6)
Costa Rica: Borges (6)
Ecuador: Valencia (4)
Elefántcsontpart: Drogba (8)
Franciaország: Ribéry (5)
Ghana: Gyan (4)
Görögország: Samaras (2)
Honduras: Bengston (3)
Horvátország: Modric (8)
Irán: Nekounam (9)
Japán: Honda (8)
Kamerun: Etoo (5)
Kolumbia: Falcao (5)
Korea: Sung-Yueng
Mexico: Hernandez (3)
Németország: Özil (5)
Nigéria: Obi Mikel (6)
Olaszország. Balotelli (2)
Oroszország: Shirokov (9)
Portugália: Ronaldo (2)
Spanyolország: Iniesta (8)
Svájc: Shaqiri (7)
Uruguay: Cavani (13)
USA: Howard

One to watch:

Anglia: Townsend (11)
Argentina: Di Maria (7)
Belgium: De Bruyne (4)
Bosznia: Pjanic (8)
Brazília: Lucas (2)
Chile: Sánchez (10)
Ecuador: Caicedo (6)
Elefántcsontpart: Gervinho (4)
Franciaország: Pogba (3)
Ghana: Ayew (6)
Hollandia: Lens (3)
Horvátország: Jelavic (7)
Japán: Okazaki (3)
Kamerun: Matip (2)
Kolumbia: Rodriguez (15)
Mexikó: Peralta (9)
Németország: Götze (3)
Nigéria: Musa (6)
Olaszország: Rossi (12)
Oroszország: Kokorin (4)
Portugália: Varela (5)
Spanyolország: Koke (5)
Svájc: Gavranovic (8)
Uruguay: Ramirez (7)
USA: Altidore (9)

Utility Player:

Argentina: Mascerano (6)
Ausztrália: Cahill (3)
Bosznia: Lulic (5)
Belgium: Fellaini (3)
Brazilia: Luiz Gustavo
Chile: Isla (2)
Ecuador: Paredes (8)
Elefántcsontpart: Touré (5)
Franciaország: Matuidi (6)
Ghána: Asamoah (5)
Görögország: Katsourani (3)
Hollandia: Van der Vaart (6)
Horvátország: Srna (2)
Japán: Nagamoto (8)
Kolumbia: Cuadrado (5)
Mexikó: Guardado (4)
Németország: Schweinsteiger (9)
Olaszország: De Rossi (5)
Oroszország: Glushakov (13)
Portugália: Coentrao (2)
Spanyolország: Fabregas
Svájc: Behrami (11)
Uruguay: Pereira
USA: Cameron (2)

Base: Összes

VB Matricák:

3, 4, 10, 11, 17, 21, 49, 55, 57, 69, 73, 74, 81, 86, 88, 129, 136, 189, 200, 219, 231, 238, 253, 263, 267, 267, 269, 324, 327, 335, 346, 347, 351, 366, 369, 382, 386, 405, 457, 461, 471, 477, 482, 485, 504, 513, 514, 519, 519, 531, 551, 586

Érdeklődni: huncards2011@gmail.com

Ezen Kívül Még Van:

Bajnokok Ligája 2013-2014 (Kártyák, Album, Fémgömb Stb)
Bajnokok Ligája 2012-2013 (Kártyák, Album, Fémgömb Stb)
Bajnokok Ligája 2011-2012
Bajnokok Ligája 2010 – 2011
Euro 2012

Sziasztok,

Double-Trouble AKCIÓ, készlet kiárusítás!

Eladó Double-Trouble kártyák: Hollandia, Spanyolország, Argentína, Uruguay, Brazília
Fix ár és mennyiségtől független: 2.500.-Ft/db.
500.-Ft engedmény kizárólag egy sorozat, vagy 5 db DT kártya vásárlása esetén (12.000.-Ft).
Mivel a legolcsóbb ár a piacon, ezért nem alkuképes!

ÚJDONSÁG!!!

A fenti árakon vásárolható Double-Trouble kártyát tartalmazó BONTATLAN csomag is!
Ez kitűnő lehetőség arra, ha azt szeretnétek, hogy gyermekeitek maguk találják meg a DT kártyákat pl. néhány, egyéb helyen vásárolt csomag között. Ezen DT kártyákra a készletem erejéig cseregaranciát adok.

e-mail: lac774@freemail.hu

jó gyűjtögetést, üdv: Laci

Kérem, írd meg e-mail címedet ferencbarabas@t-online.hu címre.
Köszönettel: Feri

Oldalak