World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-XL-Panini-kártya-csere-bere

world-cup-brasil-foci-vb-2014-Arenalyne-XL-Panini-kártya-csere-bere

World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-XL-Panini-kártya-csere-bere
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-Időszak: 2014-tavasz-nyár
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-Kiadó: Panini
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-Kapható: újságárusoknál és benzinkutaknál.
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne-Gyüjtőalbum ára:2800 Ft
World Cup Brasil - Foci VB 2014 - Arenalyne- Kártyák ára: 295 Ft (1 csomag = 6 db kártya)
FIGYELEM! Itt a Foci VB 2014 Brasil kártyákat cseréljük és nem a matricákat és nem az Champions League kártyákat.

Hirdetés feladásáért tekerj az oldal aljára.
Az alábbi módon fogalmazd meg hirdetésed:

Sziasztok!
Az alábbi sorszámú kártyák vannak meg több példányban: 1,2,3,4...
Az alábbi sorszámú kátyákat keresem cserére: 11,12,13,14...
xy... városon belül személyesen is is cserélhetünk, egyébként postán.
Postacímem: xy (opcionális)
Az alábbi email címen várom az ajánlatokat: xy@xy.hu
Üdvözlettel: xy

Sziasztok base kártya rengeteg csere
Extra:92,123,126,182,273,291,308,313,314,319,322,348,369,expert,GS
szükségem lenne:22,25,60,76,84,88,94,103,142,157,169,177,178,187,193,219,223,
235,280,292,300,318,330,337,343,346,370,389,390,395,397,399,401-7,409,410,412,414,415-6

Sziasztok!

Eladnám/elcserélném az alábbi kártyáimat:
Base: (10 Ft/db)
2,4,5,6,8,9,10,11,14,15,16,20,21,24,26,27,28,29,30,34,35,36,38,39,
40,41,45,47,49,50,51,52,54,55,56,58,59,62,64,65,68,69,70,73,75,77,78,79,80,
81,82,87,90,91,95,96,97,99,101,104,105,106,107,110,111,114,116,117,119,120,
121,124,125,128,129,130,131,132,134,136,138,140,143,144,145,146,147,148,
152,153,154,155,156,158,159,161,165,166,168,170,171,172,173,174,179,
180,181,185,186,188,189,190,191,194,196,198,199,204,206,207,209,
210,212,213,215,216,217,220,222,224,227,228,231,232,233,236,237,239,
240,242,243,244,246,247,251,252,253,254,255,256,257,259,263,265,267,269,
270,272,275,276,278,281,282,283,286,288,289,290,293,294,295,296,297,298,
301,302,305,306,307,312,314,320
Star Player: (200 Ft/db)
66,72,86,122,313
Utility Player: (200 Ft/db)
71,123,299
Ones to Watch: (200 Ft/db)
137,219
Fans' Favourites: (200 Ft/db)
337,340,342,345
Goal Stopper: (200 Ft/db)
355,356,359,360
Defensive Rocks: (200 Ft/db)
361,367,369
Expert: (150 Ft/db)
379,380,381,383,387
Teams' Logos: (900 Ft/db)
127,304
Limitált: (800 Ft/db)
Koscielny, Balotelli

Cserébe az alábbi lapokra lenne szükségem:

Base: 310,319,323
Star Player: 32,92,102,112,163,176,184,260,264,285
Utility Player: 98,149,182,273
Ones to Watch: 43,57,63,126,151,279
Fans' Favourites: 325,329,338,341,343,346,348
Defensive Rocks: 371,378
Game Changers: 390,393,396,397,399,405
Top Masters: 407
Teams' Logos: 1,7,37,88,118,142,157,169,187,193,208,241,262,268,280,316

Érdeklődni, csereajánlatot tenni a kartyacsere@gmail.com e-mail címen lehet.

Sziasztok

Hiányzik ADRENALYN XL 2014 WORLD CUP:
Limited:. Fellaini Suarez Vidal Valencia COle Welbeck Eto'o Cuardado Campell Modric

Adrenalyn xl 2014 world cup UPDATE az összes lap

Adrenalyn xl 2012 eb
Master:Keane Lampard
Top Master:Xavi
Fans F.:Klose
Limited:Gerrard Wilshere Arshavin O'Shea Samaras Rakitic

Akit érdekelné az írjon a toth4866@gmail.com-ra

CSERÉBE :

Adrenalyn XL 2014 FIFA WORLD CUP (egyben 10000 Ft)
Külföldi limited:MÜLLER SCHWEINSTEIGER HONDA (1500 Ft/db )

Game C.:Obi Mikel Özil (1000 Ft)

Limited:Sneijder (1000 Ft)

Limited.T.Silva (500 Ft)

Defensive Rock:Varane Pique, Pepe, (300 Ft)

Fans Favourita: Van Buyten Hernandez, (300 Ft)

Expert: Barnetta (250 Ft)

Utility Player:Glushakov Touré Isla (250 Ft)

One To Watch:Gavranovic Rodriguez(250 Ft)

Star Player.Rooney Modric,(250 Ft)

Ritka Base:
Uruguay:C.Rodrígez (200 Ft)

Base:30 Ft/db
Brazil:Oscar
Holland:Cillessen Robben Sneijder
Német:Boateng
Costa Rica:Gonzalez
Honduras:Espinoza
Chile:Bravo Vargas
Uruguay:Muslera
Olasz:Bonucci Insigne Osvaldo
Spanyol:Ramos Pedro
Anglia:Hart Lampard Baines
Bosznia:Salihovic
Francia:Valbuena Evra
Belga:Kompany
Ecuador:Erazo

ADRENALYN XL 2012/13 BL
Star Player:150 Ft/db
Real Madrid:C.RONALDO(1000 Ft)
Celtic: Samaras
Malaga:Juaquín

Rising Star:250 Ft/db
Dortmund:Gündogán
Benfica:O.John
Malaga:Isco (2 db)(100 Ft/db)

Fans Favourite:(300 Ft/db)
Malaga:Eliseu (250 Ft)
Olyimpiakosz:Torosidis
A.C.Milan:Nocherino
Barca: Fabregas (500 Ft)

Goal Stoppers:(300 Ft)
Shaktar:Pyatov

ADRENALYN XL 2012/13 BL UPDATE:
BASE:25 Ft/db
Arsenal:Coquelin
Dortmund: Bender,Sahin,
Celtic: Brown,Wilson
Galatasaray: Sneijder,
Juventus: Bonucci,Anelka
Milan: Mexes,
PSG: Maxwell, Gameiro,
Valencia:Tino Costa Albelda
Checklist (80 Ft)

ADRENALYN XL 2013/14 BL :
Base:30 Ft/db
Levercusien:Wollscheid
A.MadridJuanfran Godin
Arsenal:Walcott
Benfica:Artur
Juventus:Barzagli
Man.City:Negredo Agüero
A.C.Milan:Mexes Abbiati
Man.Utd: Rooney Kagawa Carrick
Napoli:Inler Cannavaro Albiol Callejón Reina
Schalke:Clemens Szalai
PSG:Van der Wiel Pastore
OM:Payet
Dortmund:Sahin

Panini Super Srtikes 2009-10 BL:(Egyben 1000 Ft)

Goal Stoppers:350 Ft/db
CSKA Moszka:Akinfeev

Star Player:350 Ft
Man.Utd:Berbatov
Inter:Cambiasso

BASE:40 Ft/db
Basiktas: Tello
Wolfsburg: Martins
Inter:Maicon D.Milito
Chelsea:Anelka A.Cole Drogba
Rangers: Beasley
Man.Utd:Ferdinand Evans

ADRENALYN XL 2012/13 BL CSOMAG :Egyben 3000 Ft-ért ajándék 15 db base lap

KERESEM MÉG :
Adrenalyn xl champions league 2010/11:
Arsenal: Almunia
Barca:Abidal Busquets
Bayern:Schweinsteiger
Bursaspor:Cimsir
Chelsea:Kalou Ivanovic
O.Lyon:Toulalan Kallstrom
O.Marseille:Mandanda Abriel
REAL Madrid:Pepe Ramos Di Maria
Rubin:Kaleshin Karadeniz
Shaktar:Chygrhskiy
S.Moszkva:Ealex Sheshukov
Twente:Douglas
Valencia:Ricardo Costa Mathieu J.Sanchez
+Csillogós lapok

Adrenalyn xl champions league 2011/12
Ajax:Anita
Barca:Mascherano
BVB:Bender
CSKAMoszka:Semberas
Valencia:R.Costa Topal
Shaktar:Eduardo Teixeira
+Csillogós lapok

Akit érdekelné az írjon a toth4866@gmail.com-ra

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (15ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)

ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,
Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welb
eck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa,Ramos
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo
,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,
Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,V
laar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Ke
rzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Xhaka,Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)

One To Watch:
113: Götze (Deutschland) (400FT)
201: Jelavic (Hrvatska) (250FT)
266: Musa (Nigeria) (250FT)

Fans Favourite:
329: Paulinho (Brasil) (300FT)
333: Touré (Cote) (300FT)
334: Lahm (Deutschland) (300FT)
336: Gerrard (England) (300FT)
341: Kranjcar (Hrvatska) (300FT)
345: Layún (Mexico) (300FT)
350: Suarez (Uruguay) (500FT)

Expret:
379: Mascherano (Argentina) (250FT)
380: Klose (Deutschland) (250FT)
381: Cole (England) (250FT)
382: Alonso (Espana) (250FT)
383: Pirlo (Italia) (250FT)
384: Kuyt (Nederland) (250FT)
386: Forlan (Uruguay) (250FT)
387: Donovan (USA) (250FT)

Defensive Rock:
365: Medel (Chile) (250FT)
369: Cahill (England) (250FT)
375: Yoshida (Japan) (250FT)
378: Djourou (Switzerland) (250FT)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (250FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
355: Neuer (Deutschland) (300FT)
356: Hart (England) (250FT)
357: Casillas (Espana) (250FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1200FT)
405: Cavani (Uruguay) (1200FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1600FT)

Teams Logos:
241: Mexico (1200FT)

Csere:
2,4,5,6,8,9,10,14,15,17,20,21,24,26,27,28,29,30,34,35,36,38,39,40,41,47,48,49,50,51,52,54,55,56,59,
62,64,65,68,69,70,73,75,77,78,79,80,81,82,85,87,89,90,91,93,95,96,97,101,104,105,106,107,108,110,
111,114,115,116,117,119,120,121,124,125,128,129,130,131,132,133,134,138,140,141,143,144,145,
146,147,148,152,153,156,158,159,160,161,165,166,167,168,170,171,172,173,174,179,180,183,185,
186,188,189,191,194,196,198,199,200,203,204,206,207,209,210,211,213,215,216,217,220,221,222,
226,227,228,230,231,232,233,236,237,239,242,243,244,246,247,251,252,253,254,255,256,259,263,
265,267,269,271,272,274,275,276,278,281,282,283,284,286,288,289,290,293,294,296,297,298,301,
302,305,306,307,309,322,

S.p. 122,249,317,
F.f. 327,334,338,
Otw. 261,
G.s. 353,354,355,356,357,360,
D.r. 363,373,378,
Exp. 380,381,384,385,387,
G.c. 401, csak G.c.-re
D.t. 412, csak D.t.-re
Limit: Koscielny, Neymar, Ronaldo,

Hiányzik:
S.P. 3,22,44,60,86,192,197,260,285,

U.p. 33,53,71,83,109,149,164,175,195,245,258,

Otw. 13,43,57,100,113,177,219,234,248,279,303,

F.f. 326,328,330,332,336,339,343,

D.r. 362,370,371,372,

G.c. 388,389,390,391,393,394,398,399,402,403,404,

T.m. 407,408,409,410,411,

D.t. 413,414,415,416,

Limit: Fellaini, Lukaku, Reus, Suarez,

nagykrisz2002@citromail.hu

Adrenalyn XL World Cup 2014 eladó/csere kártyák

Base: majdnem az összes (Uruguay, USA csapatoknál 1-2 hiányzó)

Utility Player
149. Cesc Fàbregas
182. Konstantinos Katsouranis
318. Geoff Cameron

Star Player
92. Celso Borges
102. Didier Drogba
176. Asamoah Gyan
260. Robin van Persie
300. Xherdan Shaqiri

One to watch:
74. Alexis Sánchez
126. Felipe Caicedo
162. Paul Pogba
234. Shinji Okazaki

Logo:
46. Brasil
61. Cameroun
103. Deutschland
118. Ecuador
193. Hrvatska
292. Switzerland

Fan's Favourite
325. Ezequiel Lavezzi
326. Lucas Neill
330. Alexis Sánchez
331. Mario Yepes
337. Xavi Hernández
338. Mamadou Sakho
339. Michael Essien
340. Giorgos Karagounis
341. Niko Kranjcar
343. Yasuhito Endo
344. Park Chu-Young
346. Wesley Sneijder
347. João Moutinho
348. Aleksandr Kerzhakov
349. Stephan Lichsteiner

Goal Stopper
352. Thibault Courtois
353. Júlio César
354. Claudio Bravo
355. Manuel Neuer
356. Joe Hart
357. Iker Casillas
358. Hugo Lloris
359. Gianluigi Buffon

Defensive Rock
361. Hugo Campagnaro
362. Vincent Kompany
363. Thiago Silva
364. Nicolas Nkoulou
365. Gary Medel
366. Carlos Sánchez
367. Mats Hummels
369. Gary Cahill
375. Maya Yoshida
376. Pepe
377. Sergei Ignashevich
378. Johan Djourou

Expert
379. Javier Mascherano
380. Miroslav Klose
381. Ashley Cole
382. Xabi Alonso
383. Andrea Pirlo
384. Dirk Kuyt
385. Tranquillo Barnetta
386. Diego Forlan
387. Landon Donovan

Game Changer
389. Eden Hazard
390. Edin Džeko
391. Hulk
392. Samuel Eto'o
396. Jack Wilshere
400. Mario Balotelli
401. Javier Hernández
402. Robin van Persie
404. Roman Shirokov
405. Edinson Cavani

Top Master
406. Lionel Messi
407. Neymar Jr.
408. Falcao
409. Wayne Rooney
410. Andrés Iniesta
411. Cristiano Ronaldo

Double Trouble
415. Arjen Robben / Robin van Persie
416. Edinson Cavani / Luis Suárez

Angol kiadás:
England Superstars:
128. Joe Hart
129. Leighton Baines
130. Phil Jagielka
131. Phil Jones
132. Glen Johnson
133. Kyle Walker
134. Frank Lampard
136. Michael Carrick
138. Alex Oxlade-Chamberlain
140. Danny Welbeck
141. Daniel Sturridge
Goal Stopper
356. Joe Hart

Limited Edition:
Higuain
Cahill
Hazard
Dzeko
Thiago Silva, Dani Alves, Neymar
Eto'o
Falcao
Drogba
Schweinsteiger, Götze, Müller, Reus
Casillas
Cole-portrait, Welbeck-portrait
Pogba, Koscielny
Ayew
Samaras, Mitroglu
Buffon, Balotelli
Honda, Okazaki
Marquez
Van Persie
Trophy

Keresem:

Limited:
Dirk Kuyt (Nederland)
Ahmed Musa (Nigeria)
Aleksandr Kokorin (Russia)
Stephan Lichsteiner (Switzerland)
Fernando Muslera (Uruguay)
Clint Dempsey (USA)

Supporter card:
Supporter Card Australia
Supporter Card Deutschland
Supporter Card Hellas
Supporter Card México
Supporter Card Nederland

UPDATE sorozat:
u1. Official Mascot
u74. Neymar Jr. (Brasil)-Hero
u129. Alexis Sánchez (Chile)-Hero
u130. Iker Casillas (España)-Hero
u131. Luka Modric (Hrvatska)-Hero
u132. Andrea Pirlo (Italia)-Hero

Továbbá eladó kártyák a következő sorozatokból:

Adrenalyn XL World Cup 2014
Adrenalyn XL 2013-2014 BL
Adrenalyn XL Road to World Cup 2014
Adrenalyn XL 2012-2013 BL
Adrenalyn XL Update 2012-2013 BL
Adrenalyn XL 2011-2012 BL
Adrenalyn XL 2010-2011 BL
Panini Premium 2010-2011 BL
Panini Official Trading Cards Champions League 2008-09:
Panini Trading Cards Game 2008-09 BL
Panini Super Strikes 2009-2010 BL
Panini Super Strikes Update 2009-2010 BL
MATCH ATTAX EXTRA PREMIER LEAGUE 2012-13
MATCH ATTAX PREMIER LEAGUE 2012-13
MATCH ATTAX PREMIER LEAGUE 2013-14
PANINI TRADING CARDS WORLD CUP 1998
PANINI TRADING CARDS WORLD CUP 2006
PANINI ADRENALYN XL WORLD CUP 2010
PANINI TRADING CARDS EURO 2008 (zöld sorozat)
PANINI OFFICIAL TRADING CARDS EURO 2008 (gold/kék sorozat)
PANINI ADRENALYN XL EURO 2012

mail:yxcvbn987@gmail.com

Kedves Kártyagyűjtők!

Eladom/ cserélem az alábbi kártyáimat.

Cserék:

BASE: 15Ft
5,10,11,14,17,24,27,28,29,30,34,38,39,45,47,48,49,51,54,59,64,65,68,69,70,75,79,80,81,82,85,87,89,91,95, 97,101,104,105,107,108,110,111,114,115,116,119, 121,124,125,129,131,132,133,134,136,138,140,141, 143,144,152,154,158,159,160,166,168,171,172,173, 179,180,183,186,191,196,198,199,203,204,206,207, 209,210,211,212,213,215,216,221,222,224,227,228, 231,232,236,237,239,242,243,246,251,253,255,256, 257,259,265,267,269,271,272,274,275,278,281,282, 283,284,286,289,290,296,297,298,301

RITKA BASE: 30Ft
305,307,322

UP: 200Ft
245,258,287

OTW: 200Ft
13,201,234

FF: 250Ft
328,333

GS: 150Ft
352,353,356,359

DR: 250Ft
365,366,367,369

E: 150Ft
383,385

TM: 1500Ft
408

Érdeklődni: mdominik747@gmail.com

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (15ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)

ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,
Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welb
eck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa,Ramos
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo
,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,
Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,V
laar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Ke
rzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Xhaka,Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)

One To Watch:
113: Götze (Deutschland) (400FT)
201: Jelavic (Hrvatska) (250FT)
266: Musa (Nigeria) (250FT)

Fans Favourite:
329: Paulinho (Brasil) (300FT)
333: Touré (Cote) (300FT)
334: Lahm (Deutschland) (300FT)
336: Gerrard (England) (300FT)
341: Kranjcar (Hrvatska) (300FT)
345: Layún (Mexico) (300FT)
350: Suarez (Uruguay) (500FT)

Expret:
379: Mascherano (Argentina) (250FT)
380: Klose (Deutschland) (250FT)
381: Cole (England) (250FT)
382: Alonso (Espana) (250FT)
383: Pirlo (Italia) (250FT)
384: Kuyt (Nederland) (250FT)
386: Forlan (Uruguay) (250FT)
387: Donovan (USA) (250FT)

Defensive Rock:
365: Medel (Chile) (250FT)
369: Cahill (England) (250FT)
375: Yoshida (Japan) (250FT)
378: Djourou (Switzerland) (250FT)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (250FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
355: Neuer (Deutschland) (300FT)
356: Hart (England) (250FT)
357: Casillas (Espana) (250FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1200FT)
405: Cavani (Uruguay) (1200FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1600FT)

Teams Logos:
241: Mexico (1200FT)

Ami hiányzik:
1, 3, 7, 18, 22, 25, 31, 33, 37, 42, 46, 61, 63, 66, 84, 88, 100, 103, 109, 118, 122, 123, 127, 142, 169, 176, 182, 184, 193, 202, 205, 219, 223, 238, 241, 245, 261, 268, 277, 280, 291, 292, 303, 304, 313, 315, 316, 320, 321, 322, 323, 324.

Fans Favorite: 327, 328, 330, 332, 333, 335, 336, 337, 339, 342, 343, 345, 347, 348

Defensive Rock: 361, 364, 366, 367, 373, 374.

Game Changer: 388, 389, 393, 395, 396, 398, 399, 402, 403, 404, 405.

Top Master: 410, 411.

Double Trouble:412, 413, 414, 415.

Limited Edition: Lionel Messi, Christiano Ronaldo, Neymar, Cavani, Ribery, Rooney, Eto'o, Neuer, Buffon

Amit tudok adni cserébe:
8, 9, 10, 11, 17, 20, 21, 24, 26, 27(3), 28(2), 35, 38, 39, 41(2), 47, 54, 55, 56, 58, 59, 64, 68, 69, 70(2), 72, 73(2), 78, 79, 82, 89, 95(2), 101, 108, 111, 120, 121, 147, 153, 154, 166(2), 171, 173, 179, 180(2), 183(2), 186, 194(2), 203, 206, 209, 213, 215, 220(2), 221(3), 222, 226, 227, 228, 230(2), 233(5), 236(2), 239, 240, 242, 243(2), 244, 247, 252, 253, 255, 259, 263, 265, 267(2), 269, 270, 275(2), 276, 281, 283, 284(2), 286, 288, 294, 295, 298, 301(2), 302, 306, 307, 309,

Goal Stopper: 354,

Defensive rock: 363

Expert: 380(2), 385

e-mail címem: luksim@freemail.hu

Cserélném Falcao top mestert bármelyik más tm-re.
Érdeklődni: mdominik747@gmail.com

2014 FIFA World Cup Brazil sorozat kártyái széles választékban!

Eladók a 2014 FIFA World Cup Brazil sorozat kártyái folyamatosan megújuló és széles választékban.
Base, Rising Star, Star Player, Ones to Watch, Utility Player, Fans Favourite, Goal Stopper, Defensive Rock, Expert és Top Master kártyák teljes választéka elérhető.
Teams Logo, Game Changer és Double Trouble kártyák nagy választékban.
Továbbá 28 féle Limited kártya.

Érdeklődni az autoka4@gmail.com címen lehet.

Sziasztok! Ha hiányzik alap kártya, akkor válasz a kártyáim közül, BÁTRAN,
Cserébe küldj 1db ORIGINÁL csomagot! Gondold végig, számolj utána, biztos azt a kártyát kapod, ami hiányzik!?

2(4),4(4),5(5),8,11(2),14(2),15(2),16,20(2),24,26,27,29,30(3),34(2),35(2),36,38,39,40(4),41,45(2),47(3),48(5),49(5),51(2),52,54,55(3),56,58(2),59(2),62,64(3),65(3),68(2),69(2),70,73(2),75(3),77,78(4),79(2),80(6),82,85(5),87(2),89(2),90,91(2),95(2),96(2),97(4),99, 104,105(2),107(3)108(2),110(6),111,114(2),116,117,119(3),120(2),121(2),124,125,128(6),129(3),130(4),131(3),132(2),133(5),134,138,141(2),143,144,145(4),146,147(3),148(2),152(2),153(3),154,155(2),156(2),158,160(2),161(9),165(4),166,167(5),171(2),173,174(4),179(3),180,181,183(7),185(3),186(3),188(2),189(4)190(2),191,194,198(3),199(2),
200(2),203(7),204(2),206,207(3),209(4),210(2),211,213(2),215,216(4),217(4),220(3),221,224,226,227(4),228(2),230(2),231,232,233,237(4),239(4),240,244,246,247(2),251,252,254(2),255(4),256(2),257,259(2),263(4),265(2),267(4),269(2),270,271(2)272,274(2),275(5),276(3),281(7),282,283(5),284(3),286(2),288(3),289(4),290(4),293(2)294,295(3),296(2),297(2),
301(2),302(6),305,306(2)307(3),309(2),310,314, (Plusz még kb.: 50db base amit már nem írtam össze!)

mikes.istvan@hdsnet.hu

Adrenalyn XL World Cup 2014 eladó/csere kártyák

Base: majdnem az összes (Uruguay, USA csapatoknál 1-2 hiányzó)

Utility Player
23. Tim Cahill
42. Senad Lulić
98. Yaya Touré
149. Cesc Fàbregas
164. Blaise Matuidi
182. Konstantinos Katsouranis
258. Rafael van der Vaart
273. Fábio Coentrão
299. Valon Behrami
318. Geoff Cameron

Star Player
44. Edin Džeko
72. Arturo Vidal
92. Celso Borges
102. Didier Drogba
112. Mesut Özil
176. Asamoah Gyan
260. Robin van Persie
300. Xherdan Shaqiri

One to watch:
31. Kevin De Bruyne
74. Alexis Sánchez
113. Mario Götze
126. Felipe Caicedo
162. Paul Pogba
234. Shinji Okazaki

Logo:
46. Brasil
61. Cameroun
94. Côte d'Ivoire
103. Deutschland
118. Ecuador
193. Hrvatska
292. Switzerland

Fan's Favourite
325. Ezequiel Lavezzi
326. Lucas Neill
330. Alexis Sánchez
331. Mario Yepes
333. Kolo Touré
334. Philipp Lahm
337. Xavi Hernández
338. Mamadou Sakho
339. Michael Essien
340. Giorgos Karagounis
341. Niko Kranjcar
343. Yasuhito Endo
344. Park Chu-Young
346. Wesley Sneijder
347. João Moutinho
348. Aleksandr Kerzhakov
349. Stephan Lichsteiner

Goal Stopper
352. Thibault Courtois
353. Júlio César
354. Claudio Bravo
355. Manuel Neuer
356. Joe Hart
357. Iker Casillas
358. Hugo Lloris
359. Gianluigi Buffon
360. Igor Akinfeev

Defensive Rock
361. Hugo Campagnaro
362. Vincent Kompany
363. Thiago Silva
364. Nicolas Nkoulou
365. Gary Medel
366. Carlos Sánchez
367. Mats Hummels
369. Gary Cahill
374. Giorgio Chiellini
375. Maya Yoshida
376. Pepe
377. Sergei Ignashevich
378. Johan Djourou

Expert
379. Javier Mascherano
380. Miroslav Klose
381. Ashley Cole
382. Xabi Alonso
383. Andrea Pirlo
384. Dirk Kuyt
385. Tranquillo Barnetta
386. Diego Forlan
387. Landon Donovan

Game Changer
389. Eden Hazard
390. Edin Džeko
391. Hulk
392. Samuel Eto'o
395. Mesut Özil
396. Jack Wilshere
400. Mario Balotelli
401. Javier Hernández
402. Robin van Persie
404. Roman Shirokov
405. Edinson Cavani

Top Master
406. Lionel Messi
407. Neymar Jr.
408. Falcao
409. Wayne Rooney
410. Andrés Iniesta
411. Cristiano Ronaldo

Double Trouble
415. Arjen Robben / Robin van Persie
416. Edinson Cavani / Luis Suárez

Angol kiadás:
England Superstars:
128. Joe Hart
129. Leighton Baines
130. Phil Jagielka
131. Phil Jones
132. Glen Johnson
133. Kyle Walker
134. Frank Lampard
136. Michael Carrick
138. Alex Oxlade-Chamberlain
140. Danny Welbeck
141. Daniel Sturridge
Goal Stopper
356. Joe Hart

Limited Edition:
Higuain
Cahill
Hazard
Dzeko
Thiago Silva, Dani Alves, Neymar
Eto'o
Falcao
Drogba
Schweinsteiger, Götze, Müller, Reus
Casillas
Cole-portrait, Welbeck-portrait
Pogba, Koscielny
Ayew
Samaras, Mitroglu
Buffon, Balotelli
Honda, Okazaki
Marquez
Van Persie
Trophy

Keresem:

Limited:
Dirk Kuyt (Nederland)
Ahmed Musa (Nigeria)
Aleksandr Kokorin (Russia)
Stephan Lichsteiner (Switzerland)
Fernando Muslera (Uruguay)
Clint Dempsey (USA)

Supporter card:
Supporter Card Australia
Supporter Card Deutschland
Supporter Card Hellas
Supporter Card México
Supporter Card Nederland

UPDATE sorozat:
u1. Official Mascot
u74. Neymar Jr. (Brasil)-Hero
u129. Alexis Sánchez (Chile)-Hero
u130. Iker Casillas (España)-Hero
u131. Luka Modric (Hrvatska)-Hero
u132. Andrea Pirlo (Italia)-Hero

Továbbá eladó kártyák a következő sorozatokból:

Adrenalyn XL World Cup 2014
Adrenalyn XL 2013-2014 BL
Adrenalyn XL Road to World Cup 2014
Adrenalyn XL 2012-2013 BL
Adrenalyn XL Update 2012-2013 BL
Adrenalyn XL 2011-2012 BL
Adrenalyn XL 2010-2011 BL
Panini Premium 2010-2011 BL
Panini Official Trading Cards Champions League 2008-09:
Panini Trading Cards Game 2008-09 BL
Panini Super Strikes 2009-2010 BL
Panini Super Strikes Update 2009-2010 BL
MATCH ATTAX EXTRA PREMIER LEAGUE 2012-13
MATCH ATTAX PREMIER LEAGUE 2012-13
MATCH ATTAX PREMIER LEAGUE 2013-14
PANINI TRADING CARDS WORLD CUP 1998
PANINI TRADING CARDS WORLD CUP 2006
PANINI ADRENALYN XL WORLD CUP 2010
PANINI TRADING CARDS EURO 2008 (zöld sorozat)
PANINI OFFICIAL TRADING CARDS EURO 2008 (gold/kék sorozat)
PANINI ADRENALYN XL EURO 2012

mail:yxcvbn987@gmail.com

Leonas képe

Itt lehet érdeklődni: strongleonas@gmail.com

Logo (1200 Ft/db): Algéria, Elefántcsontpart

SP/UP/OtW (300 Ft/db): Gervinho (Elefántcsp.), Özil (Német) {500 Ft}, Caicedo (Ecuador), Rooney (Anglia) {500 Ft}, Pogba / Ribery (Francia), Asamoah (Ghana), Peralta (Mexikó), Varela (Portugália), Shirokov (Orosz), Shaqiri (Svájc) {500 Ft}

FF (250 Ft/db): Paulinho (Brazilia), Sanchez (Chile), Yepes (Columbia), Ruiz (C Rica), Lichsteiner (Svájc)

Gs (150 Ft/db): Cesar (Brazilia), Bravo (Chile), Neuer (Német), Hart (Anglia), Casillas (Spanyol), Buffon (Olasz)

Dr (250 Ft/db): Ayovi (Ecuador), Cahill (Anglia), Varane (Francia), Pepe (Portugália)

Expert (100 Ft/db): Mascherano (Argentina), Klose (Német), Pirlo (Olasz), Kuyt (Hollandia), Barnetta (Svájc), Donovan (Usa)

Gc (800 Ft/db): Eto'o (Camerun), Drogba (Cote), Wilshere (Anglia), Modric (Horvát), Cavani (Uruguay)

Tm (1000 Ft/db): Falcao (Columbia)

Limit (500 Ft/db): Falcao (Columbia)

XXL Limit (500 Ft/db): Neymar Jr (Brazilia)

Base (20 Ft/db):

Algéria: Slimani, Taider, Medjani, Soudani
Argentina: Higuain, Palacio, Agüero, Garay, Biglia, Fernandez, Banega, Romero
Ausztrália: Milligan, Jedinak, Ktuse
Belgium: Courtois, Mirallas, Benteke, Vertonghen, Alderweireld, Lukaku, Kompany, Witsel
Bosznia: Salihovic, Misimovic, Ibisevic, Begovic, Vrsajevic
Brazília: Cesar, Hulk, Fred, Luiz, Dante, T Silva, Paulinho, Marcelo, Alves, Oscar, Ramires
Camerun: Song, Chedjou, Makoun
Chile: Bravo, Vargas, M Gonzales, M Fernandez, Mena
Columbia: Gutierrez, Ospina, Zuniga, Aguilar, Armero, Martinez, Guarin, Perea
Elefántcsontpart: Kalou, Barry, Zokora, Tiéné, Boka
Costa Rica: Navas, Gonzalez, Bolanos, Saborio
Németország: Gomez, Reus, Müller, Hummels, Podolski, Boateng, Khedira, Mertesacker, Kroos, Neuer, Lahm
Ecuador: Ayovi, Noboa, Castillo, Erazo, Dominguez
Anglia: Johnson, Jagielka, Baines, P Jones, Walker, Chamberlain, Carrick, Lampard, Welbeck, Hart, Sturridge
Spanyolország: Silva, Arbeola, Alba, Busquets, Negredo, Xavi, Casillas, Piqué, Ramos, Pedro
Franciaország: Benzema, Valvuena, Nasri, Cabaye, Giroud, Lloris, Koscielny, Cabaye
Ghana: Badu, Dauda, Boateng, Afful, Muntari
Görögország: Mitroglou, Salpingidis, Tziolis, Torosidis, Holebas, Karzenis
Honduras: Valladares, Izaguirre, Costly, Espinoza
Horvát: Rakitic, Mandzukic, Strinic, Perisic
Irán: Hosseini, Ansarifard, Teymourian, Khalatbari
Olaszország: Pirlo, Bonucci, Insigne, Buffon, Marchisio, Abate, Osvaldo, El Shaarawy, Astori, Montolivo, Diamanti
Japán: Sakai, Konno, Kagawa, Kawashima, Uchida, Kakitani, Kiyotake
Dél-Korea: Keun-Ho, Tae-Hwi, Sung-Ryong, Ja-Cheol, Tae-Hwi
Mexikó: Giovani, Corona, Pena, Moreno, Rodriguez
Hollandia: Janmaat, Vlaar, Blind, Cillessen, Sneijder, Indi, Robben, Strootman
Nigéria: Enyeama, Emenike, Moses
Portugália: Pepe, Alves, Postiga, Nani, Patricio, Pereira, Veloso, Moutinho
Oroszország: Akinfeev, Kombarov, Fayzulin, Kerzhakov, Samedov, Ignashevich, Anyukov, Denisov
Svájc: Rodriguez, Von Bergen, Inler, Xhaka, Benaglio, Seferovic, Stocker

Uruguay (50 Ft/db): Muslera, Lugano, Godin, Gonzalez, Caceres, Suarez

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (20ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)
ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,
Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welb
eck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa,Ramos
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo
,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,
Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,V
laar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Ke
rzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Xhaka,Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)

One To Watch:
113: Götze (Deutschland) (400FT)
201: Jelavic (Hrvatska) (250FT)
266: Musa (Nigeria) (250FT)
324: Altidore (USA) (700FT)

Fans Favourite:
329: Paulinho (Brasil) (300FT)
333: Touré (Cote) (300FT)
334: Lahm (Deutschland) (300FT)
336: Gerrard (England) (300FT)
341: Kranjcar (Hrvatska) (300FT)
345: Layún (Mexico) (300FT)
350: Suarez (Uruguay) (500FT)

Expret:
379: Mascherano (Argentina) (250FT)
380: Klose (Deutschland) (250FT)
381: Cole (England) (250FT)
382: Alonso (Espana) (250FT)
383: Pirlo (Italia) (250FT)
384: Kuyt (Nederland) (250FT)
386: Forlan (Uruguay) (250FT)
387: Donovan (USA) (250FT)

Defensive Rock:
365: Medel (Chile) (250FT)
369: Cahill (England) (250FT)
375: Yoshida (Japan) (250FT)
378: Djourou (Switzerland) (250FT)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (250FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
355: Neuer (Deutschland) (300FT)
356: Hart (England) (250FT)
357: Casillas (Espana) (250FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1200FT)
405: Cavani (Uruguay) (1200FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1600FT)

Teams Logos:
103:Deutschland (1200FT)
241: Mexico (1200FT)
316: USA (1500FT)

Sziasztok!
Eladó kártyák (vagy csere, de csak brazil vagy holland kártyákra):

Algéria: Taider, Soudani x2
Anglia:Walker, Jagielka, Johnson, Sturridge
Argentína: Banega x2, Biglia
Ausztrália: Jedinak
Belgium: Witsel, Lukaku
Bosznia: Begovic, Ibisevic, Salihovic
Brazília: Thiago Silva, Dani Alves
Cameroun: Song
Chile: Bravo, Isla
Costa Rica: G. Gonzalez x2, Saborio, Borges (SP)
Ecuador: Dominguez
Elefántcsontpart: Barry x2, Tiéné
Franciaország: Evra, Koscielny x2, Nasri, Ribery (SP)
Ghána: Afful x2, K.P. Boateng
Görögország: Holebas, Katsouranis (UP)
Honduras: Valladares, Izaguirre
Horvátország: Pletikosa, Strinic, Srna (UP)
Irán: Teymourian, Khalatbari
Japán: Sakai, Konno, Hasebe, Nagatomo (UP)
Kolumbia: Gutiérrez, Ospina x2, Zuniga, Perea
Korea: Sung-Ryong x2, Ja-Cheol, Tae-Hwi
Mexikó: Moreno, Giovani, Corona
Nigeria: Enyeama, Moses
Olaszország: Buffon, Bonucci, Marchisio x2, Osvaldo
Oroszország: Akinfeev, Anyukov, Samedov, Denisov
Portugália: Rui Patricio, Joao Pereira x2, Hélder Postiga
Spanyolország: Jordi Alba x3, Arbeloa, Negredo x2, David Villa
Svájc: Rodriguez, Xhaka x2, Stocker, Inler
Uruguay: Muslera Á. Gonzalez

Spec. kártyák:
TM: Rooney x2
FF: Kranjcar, Chu-Young, Van Buyten, K. Touré
DR: Nkoulou, C. Sanchez
GS: Akinfeev
Exp.: Mascherano

Érdeklődni a zrinyi.viktor@gmail.com e-mail címen tudsz, viszonylag rövid időn belül válaszolok! :)

Frissített lista:

Ami hiányzik: 1, 3, 7, 18, 22, 25, 31, 33, 37, 42, 44, 46, 61, 63, 66, 84, 88, 94, 100, 102, 103, 109, 113, 118, 122, 123, 127, 142, 149, 157, 169, 176, 178, 182, 184, 193, 202, 205, 219, 223, 229, 238, 241, 245, 249, 258, 261, 268, 277, 279, 280, 291, 292, 303, 304, 313, 315, 316, 320, 321, 322, 323, 324.

Fans Favorite: 327, 328, 330, 332, 333, 335, 336, 337, 339, 342, 343, 345, 347, 348

Defensive Rock: 361, 364, 366, 367, 373, 374.

Game Changer: 388, 389, 393, 395, 396, 398, 399, 402, 403, 404, 405.

Top Master: 410, 411.

Double Trouble:412, 413, 414, 415.

Limited Edition: Lionel Messi, Christiano Ronaldo, Neymar, Cavani, Ribery, Rooney, Eto'o, Neuer, Buffon

Amit tudok adni cserébe:
8, 9, 10, 11, 17, 20, 21, 24, 26, 27(3), 28(2), 35, 38, 39, 41(2), 47, 54, 55, 56, 58, 59, 64, 68, 69, 70(2), 72, 73(2), 78, 79, 82, 89, 95(2), 101, 104, 108, 111, 120, 121, 125, 134, 147, 152, 153, 154, 160, 161, 166(2), 167, 168, 171, 173, 179(2), 180(2), 183(2), 186, 188, 194(2), 203, 206, 207, 209, 213, 215, 216, 220(2), 221(3), 222, 226, 227, 228, 230(2), 233(5), 236(2), 239, 240, 242, 243(2), 244, 247, 252, 253, 255, 259, 263, 265, 267(2), 269, 270, 275(2), 276, 281, 283, 284(2), 286, 288, 294, 295, 298, 301(2), 302, 306, 307, 309,

Goal Stopper: 354,

Defensive rock: 363

Expert: 380(2), 385

Star Player: 72

e-mail címem: luksim@freemail.hu

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (20ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)
ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,
Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welb
eck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa,Ramos
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo
,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,
Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,V
laar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Ke
rzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Xhaka,Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)

One To Watch:
113: Götze (Deutschland) (400FT)
201: Jelavic (Hrvatska) (250FT)
266: Musa (Nigeria) (250FT)
324: Altidore (USA) (700FT)

Fans Favourite:
329: Paulinho (Brasil) (300FT)
333: Touré (Cote) (300FT)
334: Lahm (Deutschland) (300FT)
336: Gerrard (England) (300FT)
341: Kranjcar (Hrvatska) (300FT)
345: Layún (Mexico) (300FT)
350: Suarez (Uruguay) (500FT)

Expret:
379: Mascherano (Argentina) (250FT)
380: Klose (Deutschland) (250FT)
381: Cole (England) (250FT)
382: Alonso (Espana) (250FT)
383: Pirlo (Italia) (250FT)
384: Kuyt (Nederland) (250FT)
386: Forlan (Uruguay) (250FT)
387: Donovan (USA) (250FT)

Defensive Rock:
365: Medel (Chile) (250FT)
369: Cahill (England) (250FT)
375: Yoshida (Japan) (250FT)
378: Djourou (Switzerland) (250FT)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (250FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
355: Neuer (Deutschland) (300FT)
356: Hart (England) (250FT)
357: Casillas (Espana) (250FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1200FT)
405: Cavani (Uruguay) (1200FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1600FT)

Teams Logos:
103:Deutschland (1200FT)
241: Mexico (1200FT)
316: USA (1500FT)

Új külföldi limitedek érkeztek.

mszaby@t-online.hu

Eladó v. cserélhető:

Ayew
Higuain
Cahill
Honda
Ramos
Pique
Lahm
Pogba
Schweinsteiger
Toure
Cuadrado
Campbell
Wilshere action
Samaras
Welbeck action
Cole action
Gerrard action
Vidal
Valencia
Shaqiri
Dzeko
Okazaki
Dani Alves
Eto
Buffon

Ronaldo XXL
Thiago Silva XXL
Sneijder XXL
Cavani XXL

Leonas képe

Érdeklődni itt lehet: strongleonas@gmail.com

Logo (1200 Ft/db): Algéria

SP/UP/OtW (300 Ft/db): Gervinho (Elefántcsp.), Özil (Német) {500 Ft}, Caicedo (Ecuador), Rooney (Anglia) {500 Ft},

Pogba / Ribery (Francia), Asamoah (Ghana), Peralta (Mexikó), Varela (Portugália), Shirokov (Orosz)

FF (250 Ft/db): Paulinho (Brazilia), Sanchez (Chile), Yepes (Columbia), Ruiz (C Rica), Lichsteiner (Svájc)

Gs (150 Ft/db): Cesar (Brazilia), Bravo (Chile), Neuer (Német), Hart (Anglia), Casillas (Spanyol), Buffon (Olasz)

Dr (250 Ft/db): Ayovi (Ecuador), Cahill (Anglia), Varane (Francia), Pepe (Portugália)

Expert (100 Ft/db): Mascherano (Argentina), Klose (Német), Kuyt (Hollandia), Barnetta (Svájc), Donovan (Usa)

Gc (800 Ft/db): Eto'o (Camerun), Drogba (Cote), Wilshere (Anglia), Modric (Horvát), Cavani (Uruguay)

Tm (1000 Ft/db): Falcao (Columbia)

Limit (500 Ft/db): Falcao (Columbia)

XXL Limit (500 Ft/db): Neymar Jr (Brazilia)

Base (20 Ft/db):

Algéria: Slimani, Taider, Medjani, Soudani
Argentina: Higuain, Palacio, Agüero, Garay, Biglia, Fernandez, Banega, Romero
Ausztrália: Milligan, Jedinak, Ktuse
Belgium: Courtois, Mirallas, Benteke, Vertonghen, Alderweireld, Lukaku, Kompany, Witsel
Bosznia: Salihovic, Misimovic, Ibisevic, Begovic, Vrsajevic
Brazília: Cesar, Hulk, Fred, Luiz, Dante, T Silva, Paulinho, Marcelo, Alves, Oscar, Ramires
Camerun: Song, Chedjou, Makoun
Chile: Bravo, Vargas, M Gonzales, M Fernandez, Mena
Columbia: Gutierrez, Ospina, Zuniga, Aguilar, Armero, Martinez, Guarin, Perea
Elefántcsontpart: Kalou, Barry, Zokora, Tiéné, Boka
Costa Rica: Navas, Gonzalez, Bolanos, Saborio
Németország: Gomez, Reus, Müller, Hummels, Podolski, Boateng, Khedira, Mertesacker, Kroos, Neuer, Lahm
Ecuador: Ayovi, Noboa, Castillo, Erazo, Dominguez
Anglia: Johnson, Jagielka, Baines, P Jones, Walker, Chamberlain, Carrick, Lampard, Welbeck, Hart, Sturridge
Spanyolország: Silva, Arbeola, Alba, Busquets, Negredo, Xavi, Casillas, Piqué, Ramos, Pedro
Franciaország: Benzema, Valvuena, Nasri, Cabaye, Giroud, Lloris, Koscielny, Cabaye
Ghana: Badu, Dauda, Boateng, Afful, Muntari
Görögország: Mitroglou, Salpingidis, Tziolis, Torosidis, Holebas, Karzenis
Honduras: Valladares, Izaguirre, Costly, Espinoza
Horvát: Rakitic, Mandzukic, Strinic, Perisic
Irán: Hosseini, Ansarifard, Teymourian, Khalatbari
Olaszország: Pirlo, Bonucci, Insigne, Buffon, Marchisio, Abate, Osvaldo, El Shaarawy, Astori, Montolivo, Diamanti
Japán: Sakai, Konno, Kagawa, Kawashima, Uchida, Kakitani, Kiyotake
Dél-Korea: Keun-Ho, Tae-Hwi, Sung-Ryong, Ja-Cheol, Tae-Hwi
Mexikó: Giovani, Corona, Pena, Moreno, Rodriguez
Hollandia: Janmaat, Vlaar, Blind, Cillessen, Sneijder, Indi, Robben, Strootman
Nigéria: Enyeama, Emenike, Moses
Portugália: Pepe, Alves, Postiga, Nani, Patricio, Pereira, Veloso, Moutinho
Oroszország: Akinfeev, Kombarov, Fayzulin, Kerzhakov, Samedov, Ignashevich, Anyukov, Denisov
Svájc: Rodriguez, Von Bergen, Inler, Xhaka, Benaglio, Seferovic, Stocker

Uruguay (50 Ft/db): Muslera, Lugano, Godin, Gonzalez, Caceres, Suarez

2014. VB KÁRTYÁK

Csere kártyák

BASE: kb.: 140-150 játékosról. Nagyon sokról több darab is van. Listát nem írok, kérem írd meg melyekre van szükséged. 15 darabot is adok 1 bontatlan kártya csomagért.
LOGO: 7.Argantina
UP: 225.Nagatomo, 299.Behrami, 318.Cameron
GS: 355.Neuer (2), 357.Casillas
DR: 363.Silva
EXP: 382.Alonso(2), 383.Pirlo(2), 386.Forlan(2)
LIMITED: Messi, Falcao, Cavani

Korábbi évekről: 2012. EB, és 2013-2014.BL: Base kártyák (írd meg mire van szükséged)

Hiányzó kártyák

LOGO: 19.AUSTRALIA, 67.CHILE, 76.COLOMBIA, 94.COTE D’IVOIRE, 142.ESPANA, 157.FRANCE, 178.HELLAS, 208.ITALIA, 223.Japán, 316.USA,
SP: 218.Balotelli,
OTW: 151.Koke, 201.Jelavic,
F’F: 336.Gerrard, 341.Kranjcar,
DR: 372.Papastathopoulos, 374.Chiellini,
GC: 397.Navas, 399.Modric,

Kérem, hogy választ a következő címre írjál: ferencbarabas@t-online.hu

Adrenalyn XL World Cup 2014 eladó/csere kártyák

Base: majdnem az összes (Uruguay, USA csapatoknál 1-2 hiányzó)

Utility Player
23. Tim Cahill
42. Senad Lulić
98. Yaya Touré
149. Cesc Fàbregas
164. Blaise Matuidi
182. Konstantinos Katsouranis
258. Rafael van der Vaart
273. Fábio Coentrão
299. Valon Behrami
318. Geoff Cameron

Star Player
44. Edin Džeko
72. Arturo Vidal
92. Celso Borges
102. Didier Drogba
112. Mesut Özil
176. Asamoah Gyan
260. Robin van Persie
300. Xherdan Shaqiri

One to watch:
31. Kevin De Bruyne
74. Alexis Sánchez
113. Mario Götze
126. Felipe Caicedo
162. Paul Pogba
234. Shinji Okazaki

Logo:
46. Brasil
61. Cameroun
94. Côte d'Ivoire
103. Deutschland
118. Ecuador
193. Hrvatska
292. Switzerland

Fan's Favourite
325. Ezequiel Lavezzi
326. Lucas Neill
330. Alexis Sánchez
331. Mario Yepes
333. Kolo Touré
334. Philipp Lahm
337. Xavi Hernández
338. Mamadou Sakho
339. Michael Essien
340. Giorgos Karagounis
341. Niko Kranjcar
343. Yasuhito Endo
344. Park Chu-Young
346. Wesley Sneijder
347. João Moutinho
348. Aleksandr Kerzhakov
349. Stephan Lichsteiner

Goal Stopper
352. Thibault Courtois
353. Júlio César
354. Claudio Bravo
355. Manuel Neuer
356. Joe Hart
357. Iker Casillas
358. Hugo Lloris
359. Gianluigi Buffon
360. Igor Akinfeev

Defensive Rock
361. Hugo Campagnaro
362. Vincent Kompany
363. Thiago Silva
364. Nicolas Nkoulou
365. Gary Medel
366. Carlos Sánchez
367. Mats Hummels
369. Gary Cahill
374. Giorgio Chiellini
375. Maya Yoshida
376. Pepe
377. Sergei Ignashevich
378. Johan Djourou

Expert
379. Javier Mascherano
380. Miroslav Klose
381. Ashley Cole
382. Xabi Alonso
383. Andrea Pirlo
384. Dirk Kuyt
385. Tranquillo Barnetta
386. Diego Forlan
387. Landon Donovan

Game Changer
389. Eden Hazard
390. Edin Džeko
391. Hulk
392. Samuel Eto'o
395. Mesut Özil
396. Jack Wilshere
400. Mario Balotelli
401. Javier Hernández
402. Robin van Persie
404. Roman Shirokov
405. Edinson Cavani

Top Master
406. Lionel Messi
407. Neymar Jr.
408. Falcao
409. Wayne Rooney
410. Andrés Iniesta
411. Cristiano Ronaldo

Double Trouble
415. Arjen Robben / Robin van Persie
416. Edinson Cavani / Luis Suárez

Angol kiadás:
England Superstars:
128. Joe Hart
129. Leighton Baines
130. Phil Jagielka
131. Phil Jones
132. Glen Johnson
133. Kyle Walker
134. Frank Lampard
136. Michael Carrick
138. Alex Oxlade-Chamberlain
140. Danny Welbeck
141. Daniel Sturridge
Goal Stopper
356. Joe Hart

Update:
u75. Manuel Neuer (Deutschland)-Hero
u77. Franck Ribéry (France)-Hero
u78. Cristiano Ronaldo (Portugal)-Hero

Limited Edition:
Higuain
Cahill
Hazard
Dzeko
Thiago Silva, Dani Alves, Neymar
Eto'o
Falcao
Drogba
Schweinsteiger, Götze, Müller, Reus
Casillas
Cole-portrait, Welbeck-portrait
Pogba, Koscielny
Ayew
Samaras, Mitroglu
Buffon, Balotelli
Honda, Okazaki
Marquez
Van Persie
Trophy

Keresem:

Limited:
Dirk Kuyt (Nederland)
Ahmed Musa (Nigeria)
Aleksandr Kokorin (Russia)
Stephan Lichsteiner (Switzerland)
Fernando Muslera (Uruguay)
Clint Dempsey (USA)

Supporter card:
Supporter Card Australia
Supporter Card Deutschland
Supporter Card Hellas
Supporter Card México
Supporter Card Nederland

UPDATE sorozat:
u1. Official Mascot
u74. Neymar Jr. (Brasil)-Hero
u129. Alexis Sánchez (Chile)-Hero
u130. Iker Casillas (España)-Hero
u131. Luka Modric (Hrvatska)-Hero
u132. Andrea Pirlo (Italia)-Hero

Továbbá eladó kártyák a következő sorozatokból:

Adrenalyn XL World Cup 2014
Adrenalyn XL 2013-2014 BL
Adrenalyn XL Road to World Cup 2014
Adrenalyn XL 2012-2013 BL
Adrenalyn XL Update 2012-2013 BL
Adrenalyn XL 2011-2012 BL
Adrenalyn XL 2010-2011 BL
Panini Premium 2010-2011 BL
Panini Official Trading Cards Champions League 2008-09:
Panini Trading Cards Game 2008-09 BL
Panini Super Strikes 2009-2010 BL
Panini Super Strikes Update 2009-2010 BL
MATCH ATTAX EXTRA PREMIER LEAGUE 2012-13
MATCH ATTAX PREMIER LEAGUE 2012-13
MATCH ATTAX PREMIER LEAGUE 2013-14
PANINI TRADING CARDS WORLD CUP 1998
PANINI TRADING CARDS WORLD CUP 2006
PANINI ADRENALYN XL WORLD CUP 2010
PANINI TRADING CARDS EURO 2008 (zöld sorozat)
PANINI OFFICIAL TRADING CARDS EURO 2008 (gold/kék sorozat)
PANINI ADRENALYN XL EURO 2012

mail:yxcvbn987@gmail.com

Sziasztok! Ha hiányzik alap kártya, akkor válasz a kártyáim közül, BÁTRAN,
Cserébe küldj 1db ORIGINÁL csomagot! Gondold végig, számolj utána, biztos azt a kártyát kapod, ami hiányzik!?

Vagy érdekel LIMITED kártya, és 94, 292!

2(4),4(4),5(5),8,11(2),14(2),15(2),16,20(2),24,26,27,29,30(3),34(2),35(2),36,38,39,40(4),41,45(2),47(3),48(5),49(5),51(2),52,54,55(3),56,58(2),59(2),62,64(3),65(3),68(2),69(2),70,73(2),75(3),77,78(4),79(2),80(6),82,85(5),87(2),89(2),90,91(2),95(2),96(2),97(4),99, 104,105(2),107(3)108(2),110(6),111,114(2),116,117,119(3),120(2),121(2),124,125,128(6),129(3),130(4),131(3),132(2),133(5),134,138,141(2),143,144,145(4),146,147(3),148(2),152(2),153(3),154,155(2),156(2),158,160(2),161(9),165(4),166,167(5),171(2),173,174(4),179(3),180,181,183(7),185(3),186(3),188(2),189(4)190(2),191,194,198(3),199(2),
200(2),203(7),204(2),206,207(3),209(4),210(2),211,213(2),215,216(4),217(4),220(3),221,224,226,227(4),228(2),230(2),231,232,233,237(4),239(4),240,244,246,247(2),251,252,254(2),255(4),256(2),257,259(2),263(4),265(2),267(4),269(2),270,271(2)272,274(2),275(5),276(3),281(7),282,283(5),284(3),286(2),288(3),289(4),290(4),293(2)294,295(3),296(2),297(2),
301(2),302(6),305,306(2)307(3),309(2),310,314, (Plusz még kb.: 50db base amit már nem írtam össze!)

mikes.istvan@hdsnet.hu

Sziasztok! Ha hiányzik alap kártya, akkor válasz a kártyáim közül, BÁTRAN,
Cserébe küldj 1db ORIGINÁL csomagot! Gondold végig, számolj utána, biztos azt a kártyát kapod, ami hiányzik!?

Vagy érdekel LIMITED kártya, és 94, 292!

mikes.istvan@hdsnet.hu

Leonas képe

Érdeklődni itt lehet: strongleonas@gmail.com

Base (20 Ft/db):

Algéria: Slimani, Taider, Medjani, Soudani
Argentina: Higuain, Palacio, Agüero, Garay, Biglia, Fernandez, Banega, Romero
Ausztrália: Milligan, Jedinak, Ktuse
Belgium: Courtois, Mirallas, Benteke, Vertonghen, Alderweireld, Lukaku, Kompany, Witsel
Bosznia: Salihovic, Misimovic, Ibisevic, Begovic, Vrsajevic
Brazília: Cesar, Hulk, Fred, Luiz, Dante, T Silva, Paulinho, Marcelo, Alves, Oscar, Ramires
Camerun: Song, Chedjou, Makoun
Chile: Bravo, Vargas, M Gonzales, M Fernandez, Mena
Columbia: Gutierrez, Ospina, Zuniga, Aguilar, Armero, Martinez, Guarin, Perea
Elefántcsontpart: Kalou, Barry, Zokora, Tiéné, Boka
Costa Rica: Navas, Gonzalez, Bolanos, Saborio
Németország: Gomez, Reus, Müller, Hummels, Podolski, Boateng, Khedira, Mertesacker, Kroos, Neuer, Lahm
Ecuador: Ayovi, Noboa, Castillo, Erazo, Dominguez
Anglia: Johnson, Jagielka, Baines, P Jones, Walker, Chamberlain, Carrick, Lampard, Welbeck, Hart, Sturridge
Spanyolország: Silva, Arbeola, Alba, Busquets, Negredo, Xavi, Casillas, Piqué, Ramos, Pedro
Franciaország: Benzema, Valvuena, Nasri, Cabaye, Giroud, Lloris, Koscielny, Cabaye
Ghana: Badu, Dauda, Boateng, Afful, Muntari
Görögország: Mitroglou, Salpingidis, Tziolis, Torosidis, Holebas, Karzenis
Honduras: Valladares, Izaguirre, Costly, Espinoza
Horvát: Rakitic, Mandzukic, Strinic, Perisic
Irán: Hosseini, Ansarifard, Teymourian, Khalatbari
Olaszország: Pirlo, Bonucci, Insigne, Buffon, Marchisio, Abate, Osvaldo, El Shaarawy, Astori, Montolivo, Diamanti
Japán: Sakai, Konno, Kagawa, Kawashima, Uchida, Kakitani, Kiyotake
Dél-Korea: Keun-Ho, Tae-Hwi, Sung-Ryong, Ja-Cheol, Tae-Hwi
Mexikó: Giovani, Corona, Pena, Moreno, Rodriguez
Hollandia: Janmaat, Vlaar, Blind, Cillessen, Sneijder, Indi, Robben, Strootman
Nigéria: Enyeama, Emenike, Moses
Portugália: Pepe, Alves, Postiga, Nani, Patricio, Pereira, Veloso, Moutinho
Oroszország: Akinfeev, Kombarov, Fayzulin, Kerzhakov, Samedov, Ignashevich, Anyukov, Denisov
Svájc: Rodriguez, Von Bergen, Inler, Xhaka, Benaglio, Seferovic, Stocker

Uruguay (50 Ft/db): Muslera, Lugano, Godin, Gonzalez, Caceres, Suarez

Budges (1200 Ft/db): Algéria

SP/UP/OtW (300 Ft/db): Gervinho (Elefántcsp.), Özil (Német) {500 Ft}, Caicedo (Ecuador), Rooney (Anglia) {500 Ft},

Pogba / Ribery (Francia), Asamoah (Ghana), Peralta (Mexikó), Varela (Portugália), Shirokov (Orosz)

FF (250 Ft/db): Paulinho (Brazilia), Sanchez (Chile), Yepes (Columbia), Ruiz (C Rica), Lichsteiner (Svájc)

Gs (150 Ft/db): Cesar (Brazilia), Bravo (Chile), Neuer (Német), Hart (Anglia), Casillas (Spanyol), Buffon (Olasz)

Dr (250 Ft/db): Ayovi (Ecuador), Cahill (Anglia), Varane (Francia), Pepe (Portugália)

Expert (100 Ft/db): Mascherano (Argentina), Klose (Német), Kuyt (Hollandia), Barnetta (Svájc), Donovan (Usa)

Gc (800 Ft/db): Eto'o (Camerun), Drogba (Cote), Wilshere (Anglia), Modric (Horvát), Cavani (Uruguay)

Tm (1000 Ft/db): Falcao (Columbia)

Limit (500 Ft/db): Falcao (Columbia)

XXL Limit (500 Ft/db): Neymar Jr (Brazilia)

Külföldi limitedek eladók/cserélhetők:

Cuadrado
Campbell
Wilshere action
Samaras
Welbeck action
Cole action
Gerrard action
Vidal
Valencia
Shaqiri
Dzeko
Okazaki
Dani Alves
Eto
Buffon

Ronaldo XXL
Thiago Silva XXL
Sneijder XXL
Cavani XXL

Továbbá van pár Panini Prizm insert és parallel is cserére.

mszaby@t-online.hu

Adrenalyn XL World Cup 2014 eladó/csere kártyák

Base: majdnem az összes (Uruguay, USA csapatoknál 1-2 hiányzó)

Utility Player
23. Tim Cahill
42. Senad Lulić
98. Yaya Touré
149. Cesc Fàbregas
164. Blaise Matuidi
182. Konstantinos Katsouranis
258. Rafael van der Vaart
273. Fábio Coentrão
299. Valon Behrami
318. Geoff Cameron

Star Player
44. Edin Džeko
72. Arturo Vidal
92. Celso Borges
102. Didier Drogba
112. Mesut Özil
176. Asamoah Gyan
260. Robin van Persie
300. Xherdan Shaqiri

One to watch:
31. Kevin De Bruyne
74. Alexis Sánchez
113. Mario Götze
126. Felipe Caicedo
162. Paul Pogba
234. Shinji Okazaki

Logo:
46. Brasil
61. Cameroun
94. Côte d'Ivoire
103. Deutschland
118. Ecuador
193. Hrvatska
292. Switzerland

Fan's Favourite
325. Ezequiel Lavezzi
326. Lucas Neill
330. Alexis Sánchez
331. Mario Yepes
333. Kolo Touré
334. Philipp Lahm
337. Xavi Hernández
338. Mamadou Sakho
339. Michael Essien
340. Giorgos Karagounis
341. Niko Kranjcar
343. Yasuhito Endo
344. Park Chu-Young
346. Wesley Sneijder
347. João Moutinho
348. Aleksandr Kerzhakov
349. Stephan Lichsteiner

Goal Stopper
352. Thibault Courtois
353. Júlio César
354. Claudio Bravo
355. Manuel Neuer
356. Joe Hart
357. Iker Casillas
358. Hugo Lloris
359. Gianluigi Buffon
360. Igor Akinfeev

Defensive Rock
361. Hugo Campagnaro
362. Vincent Kompany
363. Thiago Silva
364. Nicolas Nkoulou
365. Gary Medel
366. Carlos Sánchez
367. Mats Hummels
369. Gary Cahill
374. Giorgio Chiellini
375. Maya Yoshida
376. Pepe
377. Sergei Ignashevich
378. Johan Djourou

Expert
379. Javier Mascherano
380. Miroslav Klose
381. Ashley Cole
382. Xabi Alonso
383. Andrea Pirlo
384. Dirk Kuyt
385. Tranquillo Barnetta
386. Diego Forlan
387. Landon Donovan

Game Changer
389. Eden Hazard
390. Edin Džeko
391. Hulk
392. Samuel Eto'o
395. Mesut Özil
396. Jack Wilshere
400. Mario Balotelli
401. Javier Hernández
402. Robin van Persie
404. Roman Shirokov
405. Edinson Cavani

Top Master
406. Lionel Messi
407. Neymar Jr.
408. Falcao
409. Wayne Rooney
410. Andrés Iniesta
411. Cristiano Ronaldo

Double Trouble
412. Lionel Messi / Sergio Agüero
415. Arjen Robben / Robin van Persie
416. Edinson Cavani / Luis Suárez

Angol kiadás:
England Superstars:
128. Joe Hart
129. Leighton Baines
130. Phil Jagielka
131. Phil Jones
132. Glen Johnson
133. Kyle Walker
134. Frank Lampard
136. Michael Carrick
138. Alex Oxlade-Chamberlain
140. Danny Welbeck
141. Daniel Sturridge
Goal Stopper
356. Joe Hart

Update:
u2. Official Ball
u75. Manuel Neuer (Deutschland)-Hero
u77. Franck Ribéry (France)-Hero
u78. Cristiano Ronaldo (Portugal)-Hero

Limited Edition:
Higuain
Cahill
Hazard
Dzeko
Thiago Silva, Dani Alves, Neymar
Eto'o
Falcao
Drogba
Schweinsteiger, Götze, Müller, Reus
Casillas
Cole-portrait, Welbeck-portrait
Pogba, Koscielny
Ayew
Samaras, Mitroglu
Buffon, Balotelli
Honda, Okazaki
Marquez
Van Persie
Trophy

Keresem:

Limited:
Dirk Kuyt (Nederland)
Ahmed Musa (Nigeria)
Aleksandr Kokorin (Russia)
Stephan Lichsteiner (Switzerland)
Fernando Muslera (Uruguay)
Clint Dempsey (USA)

Supporter card:
Supporter Card Australia
Supporter Card Deutschland
Supporter Card Hellas
Supporter Card México
Supporter Card Nederland

UPDATE sorozat:
u1. Official Mascot
u74. Neymar Jr. (Brasil)-Hero
u129. Alexis Sánchez (Chile)-Hero
u130. Iker Casillas (España)-Hero
u131. Luka Modric (Hrvatska)-Hero
u132. Andrea Pirlo (Italia)-Hero

Továbbá eladó kártyák a következő sorozatokból:

Adrenalyn XL World Cup 2014
Adrenalyn XL 2013-2014 BL
Adrenalyn XL Road to World Cup 2014
Adrenalyn XL 2012-2013 BL
Adrenalyn XL Update 2012-2013 BL
Adrenalyn XL 2011-2012 BL
Adrenalyn XL 2010-2011 BL
Panini Premium 2010-2011 BL
Panini Official Trading Cards Champions League 2008-09:
Panini Trading Cards Game 2008-09 BL
Panini Super Strikes 2009-2010 BL
Panini Super Strikes Update 2009-2010 BL
MATCH ATTAX EXTRA PREMIER LEAGUE 2012-13
MATCH ATTAX PREMIER LEAGUE 2012-13
MATCH ATTAX PREMIER LEAGUE 2013-14
PANINI TRADING CARDS WORLD CUP 1998
PANINI TRADING CARDS WORLD CUP 2006
PANINI ADRENALYN XL WORLD CUP 2010
PANINI TRADING CARDS EURO 2008 (zöld sorozat)
PANINI OFFICIAL TRADING CARDS EURO 2008 (gold/kék sorozat)
PANINI ADRENALYN XL EURO 2012

mail:yxcvbn987@gmail.com

VB 2014
Eladó Panini VB 2013 – 2014
A kártyák szép állapotúak ! A kódok érvényesek !
Személyesen is átvehető Fót-on ! Vagy postai úton, a magyar posta díjszabása alapján.
Érdeklődni emailbe: gaborbaranyoczki@gmail.com

Base (20ft/DB) Kivéve Uruguay (50FT/DB)
ALGÉRIE: Medjani, Taider,Slimani,Soudani
ARGENTINA: Aguero, Banega, Romero,Higuain,Fernandez,Biglia,Garay,Palacio
AUSTRALIA:Kruse, Jedinak,Milligan
BELGIQUE: Witsel, Kompany, Mirallas, Vertonghen, Lukaku, Courtois,Benteke,Alderweirlder
BOSZNIA H: Ibisevic,Vrsajevic,Salihovic,Begovic
BRAZILIA: César, Dante, Alves,Silva,Fred,Marcelo,Hulk,Luiz,Ramires,Paulinho
CAMEROUN: AFFUL,Muntari,Song,Makoun,Chedjou
CHILE:Fernandez,Mena,Vargas,Bravo
COLOMBIA: Perea,Ospina,Armero,Guarin,Gutiérrez,Armero,Augilar,Zuniga
COSTA RICA:Saborio,Gonzales,Bolanos,Navas
COTE DIVOIRE: Barry,Zokora,Boka,Kalou,Tiene
DEUTSCHLAND: Neuer,Müller,Khedira,Gomez,Boateng,Reus,Hummels,Mertesacker,Kroose,Podolski
ECUADOR:Noboa,Castillo,Dominguez,Erzano
ENGLAND:Johnson,Baines,Sturridge,Jagielka,Jones,Lampard,Welbeck,Carrick,Oxlade C,Walker,Hart
ESPANA:Casillas,Xavi,Pedro,Negredo,Silva,Arbeloa,Ramos
FRANCE:Lloris,Benzema,Cabaye,Giroud,Valbuena,Nasri,Evra
GHANA: Dauda,Badu,Muntari,Boateng,Afful
HELLAS:Torosidis,Karnezis,Salpingidis,Tziolis,Holebas
HONDURAS:Costly,Valladares,Espinosa,Izaguirre,Holebas
HRVATSKA: Pletikosa,,Strinic,Perisic,Mandzukic
IRAN:Khalatbari,Ansarifard,Teymourian,Hosseini
ITALIA:Buffon,Shaarawy,Insigne,Abate,Montolivo,Bonucci,Pirlo,Astori,Osvaldo,Diamanti,Marchisio
JAPAN:Kawashima,Uchida,Sakai,Kiyotake,Konno,Kagawa,Kakitani,Hasabe
KOREA:Ryong,Cheol,Hwi,Ho
MEXICO:Corona,Pena,Rodriguez,Moreno,Giovanni
NEDERLAND:Robben,Janmaat,Cillessen,Indi,Sneijder,Strootman,Vlaar,Blind
NIGERIA: Emenike,Enyama,Moses
PORTUGAL: Patricio,Veleso,Pereira,Alves,Nani,Moutinho,Postiga
RUSSIA:Fayzulin,Samedov,Akinfeev,Anyukov,Denisov,Kombarov,Kerzhakov,Ignashevic
SWITZERLAND: Xhaka,Seferovic,,Inler,,Bergen,Stocker,Dzemaili,,Rodriguez
URUGUAY:Muslera,Godin,Lugano, Rodriguez,Rios

Limited Edition:
Cavani (Uruguay) (500FT)
Persie (Holland) (1000FT)

Utility Player:
175: Asamoah (Ghana) (250FT)
182: Katsouranis (Hellas) (250FT)

One To Watch:
113: Götze (Deutschland) (400FT)
201: Jelavic (Hrvatska) (250FT)
266: Musa (Nigeria) (250FT)
324: Altidore (USA) (700FT)

Fans Favourite:
329: Paulinho (Brasil) (300FT)
333: Touré (Cote) (300FT)
334: Lahm (Deutschland) (300FT)
336: Gerrard (England) (300FT)
341: Kranjcar (Hrvatska) (300FT)
345: Layún (Mexico) (300FT)
350: Suarez (Uruguay) (500FT)

Expret:
379: Mascherano (Argentina) (250FT)
380: Klose (Deutschland) (250FT)
381: Cole (England) (250FT)
382: Alonso (Espana) (250FT)
383: Pirlo (Italia) (250FT)
384: Kuyt (Nederland) (250FT)
386: Forlan (Uruguay) (250FT)
387: Donovan (USA) (250FT)

Defensive Rock:
365: Medel (Chile) (250FT)
369: Cahill (England) (250FT)
375: Yoshida (Japan) (250FT)
378: Djourou (Switzerland) (250FT)

Goal Stopper:
353: César (Brasil) (250FT)
354: Bravo (Chile) (250FT)
355: Neuer (Deutschland) (300FT)
356: Hart (England) (250FT)
357: Casillas (Espana) (250FT)
358: Lloris (France) (500FT)

Game Changer:
392:Eto'o (Cote) (1200FT)
405: Cavani (Uruguay) (1200FT)

Top Master:
411: Ronaldo (Portugal) (1600FT)

Teams Logos:
103:Deutschland (1200FT)
241: Mexico (1200FT)
316: USA (1500FT)

Sziasztok!
A következő base kártyáimat cserélném: 10,15,52,65,106,116,117,141,152,158,173,181,206,220,240,247,272,286,295,322
Amiket keresek értük: 8,16,26,34,35,36,59,87,89,101,107,111,115,128,144,153,155,156,160,161,166,211,213,221,251,252,254,255,256,314
GS: 353 érte: 352 vagy 354 vagy 355
Expert: 387 érte: 379 vagy 383 vagy 386
Zalaegerszegen személyesen is is cserélhetünk, egyébként postán.
Az alábbi email címen várom az ajánlatokat: kristof.papp@citromail.hu
Üdv: Kristóf

Oldalak